(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (60 minut) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (60 minut) | Poznań (okolice)


Kórnik
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

389,99 zł

389,99 zł

O prezencie

Kiedyś to były czasy… marzysz o sentymentalnej podróży do przeszłości? Skorzystaj z Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p w Kórniku koło Poznania. Najpierw krótkie szkolenie, a właściwie przypomnienie, dotyczące obsługi auta. Następnie usiądziesz za kierownicą “Malucha” i wyrusz na wspaniałą przejażdżkę. Może towarzyszyć Ci pasażer, który wspólnie z Tobą przypomni sobie dawne czasy. Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę za kierownicą samochodu Fiat 126p ST oraz szkolenie z obsługi tego pojazdu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby (można zabrać 1 pasażera).

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie potrwa około 60 minut, z czego 15 minut to szkolenie z obsługi samochodu, a 45 minut to jazda za kierownicą “Malucha”.

Jakie wymagania muszę spełnić, by usiąść za kierownicą Fiata 126p?
Wystarczy, że masz 22 lata i czynne prawo jazdy kat. B.

Gdzie odbywa się jazda?
Jazda Fiatem 126p ST odbywa się w podpoznańskim Kórniku i jego okolicach (do 50 km), Wykonawca przyjeżdża pod wskazany adres.

Poprowadź "Malucha" - Fiat 126p (60 minut) | Kórnik to wyjątkowy prezent dla taty na urodziny. Okazja, by wyruszyć na przejażdżkę “Maluchem” to wspaniała przygoda i sentymentalna podróż do przeszłości. Podaruj bliskiej osobie Voucher na wyjątkowe przeżycie i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kórnik

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może zabrać ze sobą jednego pasażera. Voucher obejmuje szkolenie z obsługi samochodu i jazdę za jego kierownicą. Minimalny wiek uczestnika: 22 lata. Wymagane jest prawo jazdy kat. B. Nie jest wymagana kaucja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IT NOW

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Martyna K.

Bardzo polecam tę atrakcję - można cofnąć się w czasie o kilkadziesiąt lat, spróbować jazdy niecodziennym dziś autem :) Sama przyjemność!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.