(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Ferrari 458 Italia (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji

5.0 2 Opinii

Poprowadź Ferrari 458 Italia (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Kielce, Wrocław, Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,00 zł

549,00 zł

O prezencie

Oczami wyobraźni zobacz siebie w roli kierowcy niesamowitego, sportowego samochodu Ferrari 458 Italia. Słyszysz ten warkot silnika, widzisz piękne wykończenia detali w smukłym jego wyglądzie i czujesz lekkość, z jaką się porusza? Chcesz doświadczyć tego na własnej skórze? Już dzisiaj jest to możliwe! Wybierz się na tor wyścigowy, gdzie poprowadzisz samochód swoich marzeń! Poprowadź Ferrari 458 Italia to wspaniałe przeżycie, które sprawi, że odczuwana adrenalina będzie pulsowała w zaskakującym tempie dla Ciebie. Zostań tym szczęściarzem i podziel się swoimi wrażeniami z jazdy ze znajomymi!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jedno okrążenia samochodem marki Ferrari 458 Italia po torze. Jazdę odbędziesz z instruktorem.

Jaka jest maksymalna prędkość osiągana przez auto?
Ferrari 458 Italia rozpędza się nawet do 325km/h.

Czy wiesz, że...
Przez prowadzących popularny na całym świecie program Top Gear, jazda Ferrari 458 Italia określona została mianem “niepowtarzalnej”, a model ten jednym z najlepszych samochodów w historii motoryzacji!

Poprowadź Ferrari 458 Italia (1 okrążenie) | Wiele Lokalizacji  sprawdzi na Dzień Chłopaka! Voucher w postaci przeżycia na Jazdę Ferrari 458 Italia to strzał w dziesiątkę dla każdego fana drogowych emocji! Osobie obdarowanej dostarczy genialnej zabawy oraz dreszczyku ekstremalnych wrażeń!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Kielce, Wrocław, Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru (około 1 km).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.5.0 2 Opinii

Tomasz

Miałem zarezerwowany przejazd samochodem Ferrari 458 Italia, jednak z powodu awarii musiałem wybrać inny pojazd. Wybrałem Drift Subaru BRZ (za dopłatą) i myślę, że to była najlepsza decyzja. Kilkanaście okrążeń po płycie poślizgowej i później kilka okrążeń po torze - zajebista zabawa. Auto ogólnie świetne, moc może wydawać się niska (w porównaniu do Ferrari, Lambo czy Porsche), ale na torze Warszawa Bemowo Subaru na prawdę robi robotę :)

Maciej

Zacznę od tego, że przejazd supersamochodem po torze to wspaniałe przeżycie dla każdego kto kocha motoryzację i prędkość. Ważna uwaga warto wybierać co najmniej 2 okrążenia (bardzo szybko mijają przy tak wysokich prędkościach). Co do samej realizacji ekipa na torze Kielce przesympatyczna , profesjonalni instruktorzy, cała event przebiegał w bardzo przyjemniej niemal przyjacielskiej atmosferze. Polecam w 200% i sam jak tylko nadarzy się okazja to będę chciał skorzystać ponownie.

Zobacz inne propozycje