Podniebny Lot Widokowy Szybowcem | Toruń

1 2 3 4 5 (1)
Toruń
1 os.

480 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragniesz zobaczyć świat z niecodziennej perspektywy? Przestań bujać w obłokach i wybierz się na podniebną przygodę! Wejdź na pokład ultralekkiego szybowca, przekonaj się na własnej skórze, ile emocji zapewni Ci ta niecodzienna wycieczka. Doświadczony pilot nie tylko pokaże Ci świat z lotu ptaka, lecz także postara się wznieść na jak najwyższy pułap. Czekają Cię widoki zarezerwowane na co dzień tylko dla najlepszych pilotów. Już kilka chwil wśród chmur wystarczy, aby ogarnął Cię zachwyt. Przepiękna panorama Torunia roztaczająca się po Twoimi stopami (dosłownie) jest na wyciągnięcie dłoni. Odważysz się na podbój przestworzy? Odlotowe wspomnienia i świetna zabawa gwarantowane!


Ten prezent to:

  • Prawdziwa przygoda w przestworzach,
  • Niesamowita panorama Torunia,
  • Genialne wspomnienia.

Potrzebny Ci jest ekstremalny prezent dla każdego? Niebanalny podarunek na każdą okazję? Podniebny Lot Widokowy Szybowcem to strzał w dziesiątkę. To genialny upominek dla kobiety, mężczyzny lub dziecka! Lot szybowcem nad Toruniem to przeżycie, które wprawi w osłupienie nawet najbardziej wymagających. To także fajny prezent, który zapewnia całą masę radości oraz miłe i trwałe wspomnienia. Pomysł na prezent nie przychodzi Ci do głowy? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz jakie inne super prezenty mamy w swojej ofercie!


Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 20 min.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w sezonie letnim od kwietnia do października. Czas lotu zależny jest o siły prądów powietrznych i warunków atmosferycznych. Prezent obejmuje lot widokowy szybowcem, ze startem na linie holującej za samolotem lub wyciągarką. Szybowcem steruje zawodowy, licencjonowany pilot. Loty odbywają się na szybowcach typu Puchacz.Opinie (1)

Grzegorz

Wspaniałe przeżycie, świetny kontakt z aeroklubem i ekipą wyjatkowyprezent.pl. Polecam z całego serca.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.