Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda

1 2 3 4 5 (1)
Ponad 50 prezentów w całej Polsce!
1-2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jest wiele sposobów na odprężenie i odrobinę wytchnienia. Najlepsze z nich umieściliśmy w naszym Pakiecie Przeżyć Relaks i Uroda, tworząc dla Ciebie unikalną formę prezentu, zawierającego ponad 50 różnych przeżyć do wyboru. Każdy ma swoje własne, unikalne preferencje. Niektórzy preferują kojące masaże relaksacyjne, inni wolą energetyzujące zabiegi. Możliwości jest mnóstwo! Wybierz z pakietu swoje ulubione Przeżycie i zarezerwuj dogodny termin realizacji. Spełnienie Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki! 

 

Szukasz pomysłu na prezent dla Ukochanej? A może chciałbyś sprawić przyjemność bliskim? Podaruj pakiet upominkowy! Pakiet Przeżyć Relaks i Uroda to nie tylko świetna propozycja dla zagubionych, lecz także chwile radości w prezencie. Pozwól bliskim odczuć radość z przeżycia. Ten pakiet prezentów to relaks i odprężenie zarówno dla Mamy, Żony, Siostry czy Przyjaciółki, jak i Męża, Brata lub Ojca. Nie zastanawiaj się, co zaskoczy bliskich! Daj im możliwość wyboru prezentu - niech sami zdecydują, co chcieliby przeżyć. Ten pakiet spa sprawdzi się jako prezent na Urodziny, Imieniny, Rocznicę i Święta!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:


Miejsce realizacji

Ponad 50 prezentów w całej Polsce!

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia

Czas trwania

Czas trwania jest zależny od wybranego przeżycia.

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności