Pakiet "Marzenia Każdej Mamy" | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Wiele lokalizacji na terenie kraju
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każda mama jest inna, ale wszystkie mają podobne pragnienia - odrobina relaksu, chwila wytchnienia i błogiej rozkoszy... To wszystko znajdziecie w pakiecie przeżyć Marzenia Każdej Mamy! To zestaw przeżyć, które pomogą się odprężyć i na chwilę odsapnąć od słodkiego wysiłku macierzyństwa. Odpoczynek podczas Masażu Relaksacyjnego, a może smakowite chwile podczas Degustacji Czekolady dla Dwojga? Każda mama doskonale wie, czego potrzebuje jej pociecha, więc na pewno nie będzie miała problemu z wybraniem przeżycia, które sprawi jej najwięcej radości!

Zastanawiasz się, jaki podarunek na Dzień Matki sprawi Twojej mamie najwięcej radości? Sprawdź koniecznie nasz katalog marzeń i wybieraj spośród najlepszych propozycji na prezent dla kobiety. Wiadomo, że prezent na Dzień Matki to musi być wyjątkowy podarunek, dlatego specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy Pakiet przeżyć "Marzenia Każdej Mamy". Pakiet ten jest połączeniem najlepszych ofert prezentów w formie przeżyć. Prezent na Dzień Matki masz na wyciągnięcie ręki! To doskonała propozycja na praktyczny i niedrogi prezent, który z pewnością zachwyci każdą mamę.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:


Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

W zależności od wybranego przeżycia

Czas trwania

W zależności od prezentu

Informacje dla oglądających

Możliwość obserwowania realizacji jest zależna od wybranego prezentu.

Pogoda

W zależności od wybranej atrakcji

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana może dokonać wyboru jednego z dostępnych w pakiecie prezentów. 

 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności