Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
20 os.

1139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteście fanami ekstremalnych doznań i chcecie przeżyć niesamowitą przygodę? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób jest tym, czego szukacie! To nie tylko pełna wrażeń - rozrywka, lecz także prawdziwy test umiejętności. Sprawdźcie się na polu walki. Przekonajcie się, jak sobie radzicie w kryzysowych sytuacjach. Stwórzcie grupy. Wybierzcie liderów... Pozwólcie sobie na momenty zapomnienia i wyzwólcie w sobie pragnienie walki! Niech chęć zwycięstwa zdominuje Wasze umysły. Wykażcie się sprytem... Nie dajcie się przechytrzyć. Wróg nie śpi - czeka na Waszą chwilę nieuwagi, by zaatakować ze zdwojoną siłą! Nie dopuście do porażki. Walczcie ostatkami sił o terytorium... A to wszystko w pełnym zakamarków - labiryncie.

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędne wyposażenie – kamizelki oraz broń,
  • Mecz składający się z dwóch rund po 20 minut i dziesięciominutowej przerwy,
  • 30 minut zabawy w laserowym labiryncie.

Nie macie pomysłu na prezent? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób to genialny gift zarówno dla Pracowników, grupy znajomych, jak i całej rodziny! Tradycyjne upominki mogą wylądować na dnie szafy, czy też zbierać kurz na półce. Przekonajcie się, jakie emocje wzbudzicie w swoich bliskich. Podarujcie przeżycie i dajcie swoim bliskim wspomnienia!
 

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Min. wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry. Prezent obejmuje 10 minut szkolenia, dwie gry po 20 minut z 10 minutową przerwą oraz  30 minut w laserowym labiryncie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.