Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób | Kraków

0.0 0 Opinie

Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób | Kraków


Kraków
20 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1779,99 zł

1779,99 zł

O prezencie

Jesteście fanami ekstremalnych doznań i chcecie przeżyć niesamowitą przygodę? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób jest tym, czego szukacie! To nie tylko pełna wrażeń - rozrywka, lecz także prawdziwy test umiejętności. Sprawdźcie się na polu walki. Przekonajcie się, jak sobie radzicie w kryzysowych sytuacjach. Stwórzcie grupy. Wybierzcie liderów... Pozwólcie sobie na momenty zapomnienia i wyzwólcie w sobie pragnienie walki! Niech chęć zwycięstwa zdominuje Wasze umysły. Wykażcie się sprytem... Nie dajcie się przechytrzyć. Wróg nie śpi - czeka na Waszą chwilę nieuwagi, by zaatakować ze zdwojoną siłą! Nie dopuście do porażki. Walczcie ostatkami sił o terytorium... A to wszystko w pełnym zakamarków - labiryncie.

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie teoretyczne,
  • Niezbędne wyposażenie – kamizelki oraz broń,
  • Mecz składający się z dwóch rund po 20 minut i dziesięciominutowej przerwy,
  • 30 minut zabawy w laserowym labiryncie.

Nie macie pomysłu na prezent? Paintball Laserowy z Labiryntem - Rozgrywka dla 20 Osób to genialny gift zarówno dla Pracowników, grupy znajomych, jak i całej rodziny! Tradycyjne upominki mogą wylądować na dnie szafy, czy też zbierać kurz na półce. Przekonajcie się, jakie emocje wzbudzicie w swoich bliskich. Podarujcie przeżycie i dajcie swoim bliskim wspomnienia!
 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek: 7 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry. Prezent obejmuje 10 minut szkolenia, dwie gry po 20 minut z 10 minutową przerwą oraz  30 minut w laserowym labiryncie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LASERPARK - Laserowe Centrum Rozrywki

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.