Paintball Laserowy dla Przyjaciół | Bielsko-Biała

1 2 3 4 5 (1)
Bielsko-Biała
4 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

 Znacie ten dreszczyk emocji, który towarzyszy trzymaniu przeciwnika na muszce? Jeżeli nie, to poznacie go podczas rozgrywki Paintballa Laserowego dla Przyjaciół. Zbierzcie grupę i rozegrajcie bitwę na laserowe blastery, aby raz na zawsze rozstrzygnąć, która z drużyn może pochwalić się lepszym zmysłem taktycznym, większą szybkością i sprytem. Laser Tag w przeciwieństwie do Paintballa jest bezbolesny, dlatego w tej rozgrywce zranić możecie tylko dumę przeciwnika. Przygotujcie się do walki!

Jak wygląda arena do gry? 

Do dyspozycji uczestników jest specjalnie przygotowany labirynt o powierzchni 240m2. Arena wyposażona jest  w beczki, samochód, okopy, las, podbiegi, skrzynie, opony, sekretne przejścia oraz pomieszczenia, wędrujące światła, stroboskopy oraz niespodzianki.  

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnatstego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica, minimalny wiek uczestnika to 10 lat.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Paintball laserowy jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się w ograniczonych warunkach widoczności, należy zachować szczególną ostrożność.

Czy wiesz, że...

pierwsze centrum paintballu laserowego powstało w 1984 roku w Dallas w Stanach Zjednoczonych.

Paintball Laserowy dla Przyjaciół sprawdzi się jako:

Prezent dla Mężczyzny, Prezent dla Wieczór Kawalerski i Panieński,  Prezent dla Grup, 

Paintball Laserowy dla Przyjaciół, to fantastyczna forma rozrywki, która świetnie sprawdzi się jako pomysł na wieczór kawalerski. Tego typu podarunek pozwala bezpiecznie i bezboleśnie rozegrać bezkrwawą walkę „na śmierć i życie” – dlatego może być wręczony przy każdej okazji i osobom w każdym wieku. Podarek może na przykład stanowić ciekawy pomysł na prezent na Dzień Dziecka lub prezent urodzinowy.


Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica, minimalny wiek uczestnika to 10 lat.Opinie (1)

Jenot

Byliśmy w 5 chłopa. Średnia wieku 30 lat. Przed wejściem na obiekt nie wiedzieliśmy czego można się spodziewać , ale patrzyliśmy na o z przymrużeniem oka. Okazało się się każdy z nas się wkręcił. Testosteron zrobił swoje , duch rywalizacji zwyciężył. Choć dostałem trafiony 47 razy zabawa była przednia. Polecam :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.