JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gra Taktyczna w Laser Tag dla Dwojga | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gra Taktyczna w Laser Tag dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Znacie klasyczny paintball laserowy, ale szukacie czegoś nowego? W takim Gra Taktyczna w Laser Tag to coś dla Was! Całość odbędzie się w plenerze, na otwartej przestrzeni, gdzie wytropienie przeciwnika jest znacznie cięższe. Zostaniecie wyposażeni w repliki karabinów o zasięgu strzałów sięgającym kilkuset metrów, a w celowaniu na dużą odległość pomogą Wam specjalne celowniki optyczne. Przekonajcie się na własnej skórze, jak szkolą się prawdziwi żołnierze! Gotowi na potężną dawkę adrenaliny?

Jak działa paintball laserowy?

Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?

Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się na otwartym terenie, należy zachować szczególną ostrożność.

Nocna Gra Taktyczna dla Dwojga sprawdzi się jako:

Prezent dla Pary, Prezent dla Dzieci, Prezent na Urodziny, Prezent na Wieczór Kawalerski, Prezent na Święta dla Dwojga, Prezent na Walentynki

Oryginalny prezent to tylko pozornie prosta sprawa. Wybierz Grę Taktyczną w Laser Tag dla Dwojga! Ten voucher na prezent gwarantuje dużo adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Paintball laserowy to także trafiony podarunek na Dzień Dziecka. Połączenie niespodzianki, radości i trwałych wspomnień to nasza wyjątkowa recepta na podarunek! Idealnie sprawdzi się dla każdego - zarówno na prezent dla Pary, jak i Znajomych.    


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

W celu realizacji prezentu należy zgłosić się do wykonawcy drogą mailową na adres operacjalasertag@gmail.com (podając nr vouchera oraz kontakt telefoniczny) - od tego momentu będą Państwo informowani na bieżąco o organizowanych grach drogą SMS. Gra odbywa się w plenerze. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób pon. 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 10-20 osobowych. 

 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1024
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Marcin R.

Świetna zabawa! Grałem w lasery wiele razy i ciągle mi mało! Bardzo polecam :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.