(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Paintball dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Paintball dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Poznań, Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,00 zł

139,00 zł

O prezencie

Chcecie wyzwać się na pojedynek? Teraz macie okazję to zrobić! Sprawdźcie kto z Was jest twardszym zawodnikiem, a kto może pochwalić się strategicznym myśleniem. Sprawność fizyczna vs logistyka? Gra w Paintball odkryje Wasze mocne strony! To znakomita gra, która może być uprawiana przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia, niezależnie od płci i wieku. To co się liczy w paintballu to: inteligencja, szybkość myślenia i determinacja, a także kondycja fizyczna. Poczujcie się jak na prawdziwym polu walki. A może staniecie po jednej stornie i razem wygracie tą bitwę? Wszystko zależy od Was. Jedno jest pewne, czeka Was dobra zabawa i okazja to spędzenia wspólnie czasu. Przygotujcie się do bitwy!

Paintball obejmuje:

  • Markery,
  • Maski na twarz,
  • Kombinezon,
  • 200 kulek na osobę.

Pomysł na prezent dla pary spędza Ci sen z powiek? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Paintball dla dwóch osób to świetny podarunek dla każdej pary lubiącej aktywnie spędzać czas. Takiego przeżycia z pewnością szybko nie zapomną. Prezent na urodziny w postaci paintballa to strzał w dziesiątkę! Kto wie, może dzięki voucherowi na upominek odkryją nową pasję? Podaruj im voucher na ekstremalny prezent dla dwojga!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

W czasie realizacji prezentu paintball zalecamy ubranie w którym czujesz się swobodnie i nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin.

Ważne informacje

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry. Pola paintballowe znajdują się w okolicy podanych miast i prosimy o zarezerwowanie sobie około 40 minut na dojazd z centrum miasta. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1

Zobacz inne propozycje