Paintball w Labiryncie | Szczecin

0.0 0 Opinii

Paintball w Labiryncie | Szczecin


Szczecin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,00 zł

79,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz adrenalinę? Paintball w Labiryncie jest tym, czego szukasz! To nie tylko sport, lecz także kwintesencja emocjonującej rozrywki - musisz wykazać się czujnością, refleksem i stalowymi nerwami... Bez którejkolwiek z tych cech szybko pokryjesz się farbą. Pokaż swoją wolę walki! Wyzwól w sobie nieznane dotąd zakamarki osobowości... Przekonaj się na własnej skórze, jakie to uczucie i nie daj się postrzelić! Dowiedz się, kto opuści pole walki jako zwycięzca i okryje się chwałą! Jeżeli kochasz aktywnie spędzać czas, nie boisz się ubrudzić i chcesz się świetnie bawić - załóż wygodne buty i wkrocz na arenę paintballowych zmagań. Udowodnij sobie i innym, że potrafisz walczyć do końca.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintballową w labiryncie, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa rozgrywka?
Rozgrywka potrwa około godziny.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
W skład prezentu wchodzi jeszcze pełne ubezpieczenie oraz pamiątkowe zdjęcie.

Paintball w Labiryncie sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanegoprezent dla mężaprezent na urodziny

 
Zastanawiasz się, jak sprawić komuś radość? Szukasz inspiracji, jak zachwycić bliskich? Paintball w Labiryncie w Szczecinie to idealny pomysł na prezent dla wszystkich wielbicieli sportu. Z pewnością sprawdzi się zarówno jako upominek na Dzień Ojca, jak i Rocznicę, Urodziny, czy Święta. Wspaniała rozgrywka to gwarancja niezapomnianych emocji! Voucher na paintballą zabawę to okazja, by sprawdzić swoje umiejętności i po prostu dobrze się bawić. Paintball to fajny pomysł na spędzenie wolnego czasu! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

W prezencie zawarty jest: marker + 200 kulek, gaz (możliwość dowolnego dobijania), maska ochronna, kombinezon moro, ochraniacz na szyję, ochraniacz korpusu, rękawiczki, podpowiedzi możliwych scenariuszy rozgrywek, pełna obsługa techniczna i sędziowska. Organizacja całej zabawy. Ubezpieczenie i zdjęcia pamiątkowe.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Paintball Piranha

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.