Paintball dla Przyjaciół | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Paintball dla Przyjaciół | Poznań (okolice)


Poznań
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

279,00 zł

279,00 zł

O prezencie

Chcielibyście przeżyć szalone chwile i doznać prawdziwych emocji? Paintball dla Przyjaciół powstał specjalnie z myślą o Was! To nie tylko świetna zabawa, lecz także prawdziwy test umiejętności. Sprawdźcie się na polu bitwy... Przekonaciej się, jak poradzicie sobie w pojedynku o przetrwanie. Nie pozwólcie wrogowi się zaskoczyć - przechytrzcie go i nie dajcie się oszukać! Obierzcie strategię, dzięki której osiągniecie zwycięstwo. Kierujcie się intuicją... Nie myślcie - działajcie! Poczujcie adrenalinę i wyzwólcie w sobie wolę walki. Niech chęć wygranej zmotywuje Was do podjęcia wyzwania. Znajdźcie w sobie siłę i zdecydujcie się na niezapomniane wrażenia. Pokonajcie swoje słabości i rozpocznijcie tę batalię... Kto wie, może odkryjecie nową pasję na całe życie?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintballową, dla czterech osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa około 2 godziny.

Ile sztuk amunicji każdy z graczy otrzyma?
Każdy z graczy otrzyma 200 sztuk amunicji. Oczywiście istnieje możliwość dokupenia dodatkowych sztuk amunicji.

Paintball dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla grupy, prezent dla znajomych, prezent na wieczór kawalerski

Szukasz emocjonującego pomysłu na prezent dla siebie i Twoich znajomych? Paintball dla Przyjaciół to znakomita okazja, aby doskonale się bawić i przeżyć wspaniałą przygodę! Idealny podarunek z okazji urodzin, imienin lub Świąt Bożego Narodzenia! Przeżycie doskonale sprawdzi się jako upominek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn! Zamiast rzeczy, podaruj emocje! 

 

 
 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych. W cenie: 200 kul na osobę (800 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Greenarena

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.