JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Nocna Gra Taktyczna dla Przyjaciół | Warszawa

Nocna Gra Taktyczna dla Przyjaciół | Warszawa


Warszawa
4 os.

299,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Paintball to dla Was chleb powszedni? W takim razie przed wami nocna gra w laser tag! Tym razem swoich sił spróbujecie po zmierzchu, w naturalnym terenie leśnym, gdzie walczyć będziecie nie tylko z przeciwnikami, ale również z własną wyobraźnią. Do waszej dyspozycji oddajemy repliki prawdziwych karabinów wyposażone w celowniki kolimatorowe oraz latarki taktyczne umożliwiające poruszanie się w całkowitej ciemności. System Laser Tag stworzony na wzór militarnego programu szkoleniowego zapewni Wam realizm prowadzonych rozgrywek i pozwoli wyłonić zwycięzców tego jakże wymagającego pojedynku. Gotowi na wyzwanie? 

Jak działa paintball laserowy?

Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

Na czym polega gra nocna?

Gry nocne w Laser Tag to całkowita nowość - zabawa pod osłoną nocy możliwa jest dzięki czujnikom sygnalizującym każde trafienie. Ponadto, karabin każdego uczestnika wyposażony jest w latarkę taktyczną, które umożliwia poruszanie się w całkowitej ciemności.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?

Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się w ograniczonych warunkach widoczności, należy zachować szczególną ostrożność.

Nocna Gra Taktyczna (4 osoby) sprawdzi się jako:

Prezent dla Pracowników, Prezent dla Grupy, Prezent na Wieczór Kawalerski, Prezent dla Przyjaciół

Zastanawiasz się jaki wybrać oryginalny prezent dla pracowników? Szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciół? Nocna Gra Taktyczna (4 osoby) to strzał w dziesiątkę!  Paintball laserowy to także super prezent na Wieczór Kawalerski - niezapomniana zabawa dla całej ekipy. To gwarancja niezapomnianych przeżyć i dużej dawki adrenaliny. Nocny paintball laserowy jest pierwszą tego typu atrakcją w Warszawie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

W celu realizacji prezentu należy zgłosić się do wykonawcy drogą mailową na adres operacjalasertag@gmail.com (podając nr vouchera oraz kontakt telefoniczny) - od tego momentu będą Państwo informowani na bieżąco o organizowanych grach drogą SMS. Gra odbywa się po zmierzchu na otwartym terenie. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób pon. 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 10-20 osobowych. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Mariusz

Organizacja bardzo fajne jeszcze fajniej by było jak by organizowali jakieś ognisko Grill :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.