Paintball (4 osoby) | Wrocław

0.0 0 Opinii

Paintball (4 osoby) | Wrocław


Wrocław okolice (Wojcieszów)
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

259,00 zł

259,00 zł

O prezencie

Lubicie rywalizację, adrenalinę i dobrą zabawę? Jeżeli lubicie grać czysto, ale macie ochotę odrobinę się pobrudzić - Paintball powstał z myślą o Was. Załóżcie odzież ochronną i maski, chwyćcie markery i przekonajcie się na co Was stać. Tu liczy się nie tylko refleks i celność, lecz także zmysł taktyczny i mocne nerwy. Poczujcie ogromne emocje, towarzyszące rywalizacji i ruszajcie do boju! Przekonajcie się, kto zostanie zwycięzcą, a kto powróci do domu na tarczy. Sprawdźcie, kto najlepiej poradzi sobie podczas wojny, w trakcie której amunicję zastąpi kolorowa farba. Zamiast apteczek i bandaży czeka na Was solidny zastrzyk adrenaliny. Podejmijcie paintballowe wyzwanie i ruszajcie na kolorową bitwę.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintball, dla czterech osób.

Ile amunicji będziemy mieli do dyspozycji?
Każdy z Was otrzyma 200 kulek.

Ile czasu trwa zabawa?
Rozgrywka potrwa około 2 godziny.

Paintball sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyznyprezent dla singielkiprezent na wieczór kawalerski

 
Brakuje Wam pomysłu na prezent? Koniec z tradycyjnymi podarkami - na topie są przeżycia! Paintball to świetna zabawa i gwarancja niezpomnianych emocji. To świetny gift zarówno dla Przyjaciół, jak i Pracowników. Nada się na każdą okazję! Zmieńcie marzenia we wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław okolice (Wojcieszów)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Uczestnicy

4 osoby.

Pogoda

Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Active Trip

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.