Nocna Gra Taktyczna (4 osoby) | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
4 os.

229 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Paintball to dla Was chleb powszedni? W takim razie przed wami nocna gra w laser tag! Tym razem swoich sił spróbujecie po zmierzchu, w naturalnym terenie leśnym, gdzie walczyć będziecie nie tylko z przeciwnikami, ale również z własną wyobraźnią. Do waszej dyspozycji oddajemy repliki prawdziwych karabinów wyposażone w celowniki kolimatorowe oraz latarki taktyczne umożliwiające poruszanie się w całkowitej ciemności. System Laser Tag stworzony na wzór militarnego programu szkoleniowego zapewni Wam realizm prowadzonych rozgrywek i pozwoli wyłonić zwycięzców tego jakże wymagającego pojedynku. Gotowi na wyzwanie? 

Jak działa paintball laserowy?

Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

Na czym polega gra nocna?

Gry nocne w Laser Tag to całkowita nowość - zabawa pod osłoną nocy możliwa jest dzięki czujnikom sygnalizującym każde trafienie. Ponadto, karabin każdego uczestnika wyposażony jest w latarkę taktyczną, które umożliwia poruszanie się w całkowitej ciemności.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?

Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się w ograniczonych warunkach widoczności, należy zachować szczególną ostrożność.

Nocna Gra Taktyczna (4 osoby) sprawdzi się jako:

Prezent dla Pracowników, Prezent dla Grupy, Prezent na Wieczór Kawalerski, Prezent dla Przyjaciół

Zastanawiasz się jaki wybrać oryginalny prezent dla pracowników? Szukasz pomysłu na prezent dla przyjaciół? Nocna Gra Taktyczna (4 osoby) to strzał w dziesiątkę!  Paintball laserowy to także super prezent na Wieczór Kawalerski - niezapomniana zabawa dla całej ekipy. To gwarancja niezapomnianych przeżyć i dużej dawki adrenaliny. Nocny paintball laserowy jest pierwszą tego typu atrakcją w Warszawie!


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Gra odbywa się w lesie po zmierzchu. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób pon. 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 8-10 osobowych. 

 


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności