Nauka Tańca | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Nauka Tańca | Trójmiasto


Gdańsk
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

459,00 zł

459,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz swobodne poruszanie się? Chciałbyś brylować na tanecznych parkietach? Zapraszamy na Naukę Tańca! Wybierz odpowiedni dla siebie styl i naucz się podstaw tanecznych! Poznaj zasady oraz baw się dobrze na tych wyjątkowych zajęciach tanecznych! Karnet pozwala na mieszanie różnych stylów tanecznych, więc nie przejmuj się jeżeli któryś Ci się nie spodoba! Niesamowita zabawa, poznanie nowych ludzi oraz poprawa koordynacji ruchowej to tylko część zalet, które niesie za sobą nauka tańca!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje karnet imienny, ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia, open na wszystkie zajęcia.

Jakie style tańca są do wyboru?
Możemy wybrać: dancehall, hip hop, high heels, video clip dance, house dance, shuffle dance, latino solo, samba solo, popping, taniec współczesny, akrobatyka.

Czy wiesz, że…
Słowo „samba” wywodzi się od terminu semba. Nie ma jednak zgodności co do znaczenia pierwowzoru. Jedni twierdzą, iż oznacza ono tańce pochodzenia afrykańskiego, cechujące się gwałtownymi ruchami ciała, połączone z wybijaniem rytmu nogami. Jeszcze inni uważają, iż semba oznacza gest solisty zapraszający do tańca.

Nauka Tańca sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent dla niego, prezent dla koleżanki.

Szukasz pomysłu na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby? Nauka Tańca to świetny podarunek zarówno dla niej, jak i dla niego! Możliwość nauki tańca to potrzebna i ważna rzecz, która pozwala na zyskanie pewności siebie na parkiecie! Doskonale sprawdzi się jako upominek dla koleżanki lub kolegi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 dni

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Karnet imienny ważny przez 30 dni od pierwszego wejścia. Bluza gratis.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.