Metamorfoza Włosów dla Niej

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa
1 os.

329 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masz ochotę zaszaleć? Przejdź totalną Metamorfozę Włosów pod okiem stylisty! Wizerunkowe przemiany to doskonały pomysł na poprawę samopoczucia oraz zwiększenie pewności siebie. Podczas zabiegu włosy zostaną potraktowane iście po królewsku! Styliści z salonu to mistrzowie sztuki fryzjerskiej, otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. W kwestii metamorfozy fryzury dobiorą Ci uczesanie odpowiednie do typu urody, kształtu twarzy i stylu. W trosce o dobrą kondycję włosów wykonają perfekcyjne strzyżenie, które może być wstępem do totalnej przemiany dzięki koloryzacji.

 

Metamorfoza zawiera:

  • Koloryzację,
  • Mycie głowy,
  • Masaż głowy,
  • Strzyżenie,
  • Stylizację,
  • Dobór odpowiedniej pielęgnacji.

Szukasz pomysłu na szalony i oryginalny prezent dla kobiety? W takim razie, właśnie go znalazłeś! Podaruj nietypowy voucher prezentowy na Metamorfozę Włosów dla Niej! To doskonały podarunek na urodziny, imieniny, czy Dzień Kobiet. Niepowtarzalne wrażenia pozostaną na długo w pamięci osoby obradowanej, a być może będzie to początek przemian? Wręcz bliskiej Ci Kobiecie elegancki prezent w postaci Vouchera, a my gwarantujemy satysfakcje!

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje koloryzację, mycie, masaż głowy, strzyżenie, stylizację, dobór odpowiedniej pielęgnacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności