Masaż Aroma Relaksacyjny w Warszawie | Almonis

1 2 3 4 5 (3)
Warszawa
1 os.

129 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masaż Aroma Relaksacyjny to klasyczny masaż całego ciała z użyciem olejków aromatycznych. Odprężenie i rozładowanie stresu i napięcia, które towarzyszą każdemu z nas na co dzień. Dzięki Masażowi Relaksacyjnemu zwiększysz swoją efektywność i zdolność koncentracji, co ułatwi realizację codziennych zadań. Idealny prezent dla każdego, wyjątkowy prezent ciała i duszy. Podaruj Wyjątkowe chwile.

Jeżeli potrzebny Ci jest pomysłowy prezent na walentynki, rocznicę, urodziny czy też Dzień Kobiet, to polecamy Masaż Aroma Relaksacyjny. To niezwykłe przeżycie z pewnością zostanie w pamięci na bardzo długo. Prezent marzeń nie przychodzi Ci do głowy? Podaruj voucher na prezent i wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Na miejscu otrzymasz jednorazową bieliznę oraz klapki. Przeciwwskazania: przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne, ciąża i czas karmienia.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności