Manicure SPA | Kraków

1 2 3 4 5 (0)
Kraków
1 os.

60 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Twoje dłonie też potrzebują pielęgnacji i odprężenia. Manicure Spa zapewni gładkość i nawilżenie skóry, oraz odpowiedni wygląd paznokci. Daj zadbać o siebie specjalistom, usiądź w wygodnym fotelu i odpręż się. Zabiegi wykonywane są profesjonalnymi kosmetykami, co gwarantuje Twoją satysfakcję! Podaruj sobie wizytę w eleganckim Spa, w samym centrum Krakowa. Muzyka, jaka towarzyszy zabiegom pomaga zapomnieć o codzienności, wyciszyć umysł i rozluźnić ciało.

 

Oferta obejmuje:

  • Peeling solny oraz maskę kremową lub ciepłą kąpiel parafinową
  • Manicure, czyli nadanie kształtu paznokciom, wypolerowanie płytki oraz opracowanie skórek

 

Manicure Spa to prezent dla każdej kobiety, która lubi wyglądać pięknie. Niezależnie od wieku, dłonie powinny wyglądać schludnie. Wizyta w prawdziwym Spa zapewni komfort oraz zadowolenie obdarowanej osoby. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Podaruj bliskiej osobie zabieg pielęgnujący dla ciała oraz chwile relaksu dla duszy, a obdarowany będzie zachwycony oryginalnym pomysłem na prezent.


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godzina i 10 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zabieg odprężająco relaksacyjny obejmuje aromatyczna kąpiel dłoni, peeling, manicure, nałożenie odżywczej maski, masaż dłoni.

Manicure SPA to nie tylko zabieg kosmetyczny, ale również chwila relaksu i odprężenia, dlatego też zarezerwuj sobie odpowiednio dużo czasu, aby się nie spieszyć.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności