Lot Zaręczynowy | Kraków

0.0 0 Opinii

Lot Zaręczynowy | Kraków


Oferta niedostępna
2-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukasz pomysłu na romantyczną przygodę, która będzie doskonałą okazją do zaręczyn? Chciałbyś wręczyć pierścionek ukochanej w niecodziennych okolicznościach? Zapraszamy na wyjątkowy Lot Zaręczynowy! Pokład samolotu, piękne widoki i Ty, który uklękniesz przed swoją wybranką i zapytasz ją “o rękę”! Trasa lotu sprzyja romantycznym wyznaniom, bowiem będziecie podziwiać m.in.: Wawel, Kazimierz oraz Centrum Jana Pawła II. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę, która już na zawsze zostanie w Waszych sercach! Lot oczywiście odbywa się na wyłączność, więc będziecie jedynymi pasażerami!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy nad Krakowem, dla maksymalnie trzech osób.

Ile czasu potrwa lot?
Przeżycie potrwa około 30 minut.

Jakim samolotem odbywa się lot?
W ramach prezentu, wejdziecie na pokład samolotu Cessna 172.

Lot Zaręczynowy sprawdzi się jako:
prezent na zaręczyny, prezent dla ukochanej, prezent dla ukochanego

Szukasz pomysłu na wspaniały prezent? Pełen romantycznej atmosfery i niecodziennych widoków? Lot Zaręczynowy to genialna okazja, aby powiedzieć “tak”, patrząc na cudowne okoliczności przyrody! Wspaniała, romantyczna historia to doskonały pomysł na super prezent, prosto z naszego katalogu marzeń! Idealnie sprawdzi się na zaręczny, ale także na rocznicę lub Dzień Kobiet!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 30 minut.

Uczestnicy

2-3 osób.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje lot samolotem Cessna 172. Lot odbywa się nad Krakowem. Lot realizowany jest na wyłączność - w ramach prezentu w locie może wziąć udział do 3 osób. Waga pasażera poniżej 100kg. Możliwość zamówienia za dopłatą u organizatora bukietu kwiatów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Loty Widokowe Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.