Lot Zaręczynowy | Kraków

Nowość
0.0 0 Opinie

Lot Zaręczynowy | Kraków


Kraków (okolice)
2-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Szukasz pomysłu na romantyczną przygodę, która będzie doskonałą okazją do zaręczyn? Chciałbyś wręczyć pierścionek ukochanej w niecodziennych okolicznościach? Zapraszamy na wyjątkowy Lot Zaręczynowy! Pokład samolotu, piękne widoki i Ty, który uklękniesz przed swoją wybranką i zapytasz ją “o rękę”! Trasa lotu sprzyja romantycznym wyznaniom, bowiem będziecie podziwiać m.in.: Wawel, Kazimierz oraz Centrum Jana Pawła II. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę, która już na zawsze zostanie w Waszych sercach! Lot oczywiście odbywa się na wyłączność, więc będziecie jedynymi pasażerami!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot widokowy nad Krakowem, dla maksymalnie trzech osób.

Ile czasu potrwa lot?
Przeżycie potrwa około 30 minut.

Jakim samolotem odbywa się lot?
W ramach prezentu, wejdziecie na pokład samolotu Cessna 172.

Lot Zaręczynowy sprawdzi się jako:
prezent na zaręczyny, prezent dla ukochanej, prezent dla ukochanego

Szukasz pomysłu na wspaniały prezent? Pełen romantycznej atmosfery i niecodziennych widoków? Lot Zaręczynowy to genialna okazja, aby powiedzieć “tak”, patrząc na cudowne okoliczności przyrody! Wspaniała, romantyczna historia to doskonały pomysł na super prezent, prosto z naszego katalogu marzeń! Idealnie sprawdzi się na zaręczny, ale także na rocznicę lub Dzień Kobiet!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Lot trwa około 30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje lot samolotem Cessna 172. Lot odbywa się nad Krakowem. Lot realizowany jest na wyłączność - w ramach prezentu w locie może wziąć udział do 3 osób. Waga pasażera poniżej 100kg. Możliwość zamówienia za dopłatą u organizatora bukietu kwiatów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Loty Widokowe Kraków

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.