Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Zawsze pociągało Cię latanie? W wakacje najlepszym momentem jest sama podróż powietrzna do dalekiego kraju? Oglądane ptaki wzbudzają Twoją zazdrość? Teraz sam możesz poczuć się jak władca przestworzy! Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus to 30 minut znakomitej przygody! Wejdź na pokład tego zwrotnego i lekkiego statku powietrznego, by rozkoszować się niezwykłymi widokami lasów i pól Pomorza. Zerknij w oczy przelatującej obok mewy i pozdrów ją szerokim uśmiechem!

Co obejmuje prezent:

Prezent obejmuje 30-minutowy Lot Wiatrakowcem oraz wcześniejsze 20-minutowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa. Za sterami usiądzie licencjonowany pilot. Wiatrakowiec to statek powietrzny z rodziny wiropłatów. Charakteryzuje go posiadanie wirnika nośnego i śmigła. Jego wygląd może kojarzyć się z niewielkim helikopterem, jest jednak dużo lżejszy i łatwiejszy w obsłudze. Model, którym odbywa się lot to Ela Cougar 07.

Jakie dane techniczne ma Wiatrakowiec:

Model Ela Cougar 07 osiąga prędkość do 170 km/h i osiąga pułap nawet 4000m! Wszystko zależne jest jednak od warunków pogodowych.

Czy wiesz, że:

historia pierwszego Wiatrakowca sięga roku 1923? Wówczas to hiszpański inżynier Juan de la Cierva skonstruował pierwszy model tego statku! Wiatrakowce były niezwykle popularne w okresie międzywojennym. Były też później wykorzystywane podczas działań wojennych jako jednostki patrolowe.

Lot Zapoznawczy Wiatrakowcem Plus | Trójmiasto (okolice) to prezent na urodziny, który pozwoli  fruwać wśród chmur! To niesamowite przeżycie to także znakomity pomysł na prezent dla Męża, który interesuje się awioniką lub podarunek dla Taty, który z rozrzewnieniem wspomina czasy wojska! Wręcz ten prezent na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy zabranie ciepłego stroju (typu: ciepła bluza, długie spodnie, pełne buty).

Czas trwania

30 minut lotu + około 20 minut na przeszkolenie przed lotem

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Realizacja prezentu odbywa się w miejscowości Kielno, 17 km od centrum Gdynii. Na miejscu istnieje możliwość dokupienia filmowania w cenie 60 zł. Lot ma charakter zapoznawczy i poprzedzony jest szkoleniem. Min. wiek uczestnika: 12 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Max. waga pasażera: 95 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.  W okresie od 22.07.19 do 15.08.2019 realizacja prezentu nie będzie możliwa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

WIATRAKOWIEC.EU

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Marcin R.

Wyjątkowe przeżycie. Nie spodziewałem się że będzie aż tak. Wiatrakowiec mimo swoich rozmiarów potrafi naprawdę fajnie latać, zwrotny i szybki. Lot nad Trójmiastem robi robotę, jest na co popatrzeć. Długość lotu idealna, pokonujemy Ok 60km. Decydując się trzeba mieć świadomość że jest inaczej niż w samolocie pasażerskim. Bardziej jak na motocyklu który dodatkowo lata. Jak będę miał okazję napewno powtórzę Lot.

Michał K.

Witam, Dzięki prezentowi w postaci lotu wiatrakowcem miałem okazję przeżyć coś niesamowitego. Lot jest mega przeżyciem i atrakcją z której warto skorzystać. Można poczuć wiatr we włosach i spojrzeć z innej perspektywy na otaczający nas świat. Wbrew temu co można by było podejrzewać sam wiatrakowiec jest bardzo bezpieczny, wygodny a lot odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze o co zadbał Pan Michał - pilot tego wehikułu. Pan Michał jest mega profesjonalny, dokładnie przedstawił co mnie czeka a czas spędzony w powietrzu był super przyjemny i zleciał bardzo szybko. Ten przelot to coś bardzo fajnego i polecam każdemu jak tylko może z takiej okazji skorzystać. Jak najbardziej czekam na kolejny lot bo nie wyobrażam sobie żeby jeszcze raz się nie wzbić w powietrze. Kto może niech korzysta bo warto !!! Pozdrawiam Michał K.

Paulina

Świetne wrażenia! Polecam każdemu lot wiatrakowcem. Jest adrenalina i są piękne widoki. Dodatkowo super ekipa!

Klaudia Chaba

Jedna z najlepszych przygód jaką mogłam przeżyć. Obsługa przemiła, wszytko wytłumaczone, co dzieje się w czasie lotu oraz opisują, co widzi się z góry:) jeśli ktoś zastanawia się nad takim prezentem to polecam z całego serca.

StO

Polcam każdemu kto lubi adrenalinę, piękne widoki i lotnictwo :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.