Lot Widokowy - Skonsultuj z Pilotem i Leć! | Rybnik

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy - Skonsultuj z Pilotem i Leć! | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jest niewiele osób, które nie marzyły o wzniesieniu się w przestworza. Oderwać się od ziemi i szybować jak ptak... Teraz masz okazję zobaczyć świat z nowej perspektywy! Przekonasz się jak wygląda lotnictwo od podszewki. Dowiesz się między innymi jak wygląda hangar i jakie procedury w nim obowiązują, poznasz podstawy pilotażu, a na koniec... wraz z pilotem zaplanujesz trasę długości 300 kilometrów i wyruszysz na podniebną przygodę! Zobacz na własne oczy jak wygląda Śląsk widziany z lotu ptaka i ciesz się niesamowitymi widokami. Ponad 2 godziny lotu czekają na Ciebie. Wejdź na pokład i powitaj przygodę!

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Sam wyznaczysz niezapomnianą trasę przelotu,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.
 
Pomysł na prezent na Święta nie przychodzi Ci do głowy? W tym roku chcesz podarować coś specjalnego? Podaruj voucher prezentowy na Gwiazdkę i spełnij marzenia swoich bliskich! Może sam chcesz wznieść się w przestworza i poczuć się wolny jak ptak? Ten oryginalny prezent na Boże Narodzenie z pewnością ucieszy Twoich bliskich. Podaruj im cudowny upominek i ciesz się ich szczęściem.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Min. wiek 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga do 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.