Lot Widokowy nad Rybnikiem | Rybnik

0.0 6 Opinii

Lot Widokowy nad Rybnikiem | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chciałbyś zobaczyć świat z innej perspektywy? A może pasjonuje Cię latanie i szukasz możliwości, aby wzbić się w powietrze? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Lot Widokowy nad Rybnikiem to doskonała okazja, aby poczuć się wolnym i spojrzeć na wszystko z góry! Szukasz okazji, aby zrobić niebagatelne zdjęcia? A może lubisz, gdy widoki zapierają dech w piersi? Lot widokowy to doskonałe przeżycie, które odmieni Twoje spojrzenie na świat! Doskonałe wspomnienia gwarantowane!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 60. minutowy lot widokowy nad Rybnikiem i okolicami.

Czy dzieci mogą lecieć?
Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane jest także pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego.

Czy wiesz, że…
Nazwa awionetka to spolszczenie francuskiego słowa “avionette” czyli samolocik (avion - samolot).

Lot Widokowy nad Rybnikiem sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent urodzinowy, prezent na Dzień Taty.

Pragniesz zaskoczyć bliską osobę nietuzinkowym prezentem? Lot Widokowy nad Rybnikiem to wspaniały pomysł jako prezent urodzinowy bądź z okazji Dnia Taty! Emocje, które towarzyszą podczas lotu oraz piękne widoki doceni każdy obdarowany, niezależnie od płci czy wieku. Świetny podarunek dla osób kochających ciekawe przeżycia!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 6 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.