Lot Widokowy - Góra Św. Anny i Góra Ślęża | Rybnik

0.0 2 Opinie

Lot Widokowy - Góra Św. Anny i Góra Ślęża | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubisz bujać w obłokach? Marzysz o tym, aby wznieść się do chmur? Twoje fantazje już dziś mogą stać się rzeczywistością. Wsiądź na pokład ultralekkiego samolotu, aby już po kilku sekundach unieść się w powietrze. Podczas startu poczujesz przeciążenia, które na pewno podniosą twój poziom adrenaliny. Uczucie wolności i radość z szybowania w powietrzu to dopiero połowa tego co na Ciebie czeka. Z pokładu leciutkiego jednopłatu podczas ponad 200 kilometrowej podróży zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki, Góra Świętej Anny, Kamień Śląski, Rybnik, Góra Ślęża, to tylko część miejsc które zobaczysz z nowej perspektywy. Usiądź obok Pilota i leć ku niezapomnianej przygodzie!

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Zobaczysz Śląsk z lotu ptaka,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.
 
Zastanawiasz się jaki prezent podarować dziewczynie? Chciałbyś spełnić marzenie z dzieciństwa swojego przyjaciela? Za młodych lat rzucałeś papierowe samoloty i obiecałeś sobie, że sam kiedyś wzniesiesz się w przestworza? Teraz masz okazję naszym prezentem uszczęśliwić bliskie Ci osoby lub samego siebie. Nie zastanawiaj się dłużej, przeglądaj nasz katalog marzeń i wybieraj super prezenty.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.