Lot Widokowy (60 min) | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy (60 min) | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

915,00 zł

915,00 zł

O prezencie

Znudziły Ci się piesze i męczące wycieczki? Chciałbyś odkryć na nowo przepiękne krajobrazy? Wybierz się na Lot Widokowy i nasyć oczy widokiem z lotu ptaka! Piękne widoki to nie jedyne cechy tego niesamowitego przeżycia. Dzięki lotowi na pewno poczujesz zastrzyk adrenaliny, który dodatkowo wzbogaci ten niezapomniany moment. Wyrusz na podniebną przygodę, rozsiądź się wygodnie, weź głęboki wdech i poczuj się jak prawdziwy pilot!

Ile czasu trwa lot?
Lot Samolotem Ultralekkim trwa 60 minut.

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Czy można robić zdjęcia własnym aparatem?
Oczywiście! Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Musi być wcześniej zadeklarowana taka chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera.

Czy wiesz, że…
Nad Stanami Zjednoczonymi w każdej chwili latają tysiące samolotów.Według FAA, w powietrzu nad Stanami Zjednoczonymi w każdej chwili znajduje się 5000 samolotów i ponad 8000 samolotów latających na całym świecie.

Lot Widokowy 60 minut sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na święta, podarunek na rocznicę.

Chcesz podarować niezapomniany prezent na urodziny? Wciąż nie masz pomysłu co podarować na święta? Wybierz Lot Widokowy i postaw na podniebną przygodę! Voucher będzie wyjątkowym prezentem na rocznicę, który sprawi nieopisaną radość bliskiej Ci osobie. To wspaniały prezent dla każdego miłośnika przygód!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot widokowy samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.