JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy (30 min) | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)

Lot Widokowy (30 min) | Szczecin | Zielona Góra | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.

530 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
530 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcesz spojrzeć na świat z nowej perspektywy? Uwielbiasz podróże i nowe przygody? Wybierz się na Lot Widokowy i daj się zaskoczyć. Przepiękny krajobraz, który będziesz mógł podziwiać, lecąc wysoko nad ziemią to wyjątkowa przygoda! Krótki rozpęd na pasie startowym, delikatne oderwanie się od ziemi i już widzisz piękne krajobrazy pod sobą! Niezapomniane przeżycia i wachlarz emocji to gwarancja udanego lotu. Zwiedzaj świat z lotu ptaka!

Ile czasu trwa lot?
Lot Samolotem Ultralekkim trwa 30 minut.

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Czy można robić zdjęcia własnym aparatem?
Oczywiście! Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Musi być wcześniej zadeklarowana taka chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera.

Czy wiesz, że…
Bracia Wright wymyślili i polecieli pierwszym samolotem. Pierwszy lot odbył się 17 grudnia 1903 roku na plaży na południe od Kitty Hawk w Północnej Karolinie. Braciom Wright przypisuje się również rozwiązanie „problemu latania”, kiedy wymyślili „sterowanie 3-osiowe”, co oznaczało, że piloci byli w stanie sterować swoimi samolotami podczas lotu.

Lot widokowy 30 minut sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na święta, podarunek na rocznicę.

Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny dla wielbiciela mocnych wrażeń? Wciąż nie masz pomysłu co podarować na święta? Lot widokowy to idealny prezent dla każdego miłośnika podróży. Podaruj na rocznicę oryginalny prezent i spraw swoim bliskim niezwykłą radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot widokowy samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.