Lot Zapoznawczy Samolotem (30 min) | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Zapoznawczy Samolotem (30 min) | Szczecin | Gorzów Wielkopolski (okolice)


Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

530,00 zł

530,00 zł

O prezencie

Chcesz spojrzeć na świat z nowej perspektywy? Uwielbiasz podróże i nowe przygody? Wybierz się na Lot Zapoznawczy Samolotem i daj się zaskoczyć. Przepiękny krajobraz, który będziesz mógł podziwiać, lecąc wysoko nad ziemią to wyjątkowa przygoda! Krótki rozpęd na pasie startowym, delikatne oderwanie się od ziemi i już widzisz piękne krajobrazy pod sobą! Niezapomniane przeżycia i wachlarz emocji to gwarancja udanego lotu. Zwiedzaj świat z lotu ptaka!

Ile czasu trwa lot?
Lot Samolotem Ultralekkim trwa 30 minut.

Jaka jest maksymalna waga uczestnika?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg.

Czy można robić zdjęcia własnym aparatem?
Oczywiście! Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład. Musi być wcześniej zadeklarowana taka chęć oraz aparat musi być trwale umocowany do ręki pasażera.

Czy wiesz, że…
Bracia Wright wymyślili i polecieli pierwszym samolotem. Pierwszy lot odbył się 17 grudnia 1903 roku na plaży na południe od Kitty Hawk w Północnej Karolinie. Braciom Wright przypisuje się również rozwiązanie „problemu latania”, kiedy wymyślili „sterowanie 3-osiowe”, co oznaczało, że piloci byli w stanie sterować swoimi samolotami podczas lotu.

Lot Zapoznawczy Samolotem 30 minut sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, prezent na święta, podarunek na rocznicę.

Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny dla wielbiciela mocnych wrażeń? Wciąż nie masz pomysłu co podarować na święta? Lot Zapoznawczy Samolotem to idealny prezent dla każdego miłośnika podróży. Podaruj na rocznicę oryginalny prezent i spraw swoim bliskim niezwykłą radość!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin, Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

30 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Lot Zapoznawczy Samolotem Piper PA 28 turbo Arou. Czas realizacji to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu w limit nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie. Istnieje możliwość zabrania aparatu na pokład, należy to zgłosić. Nie należy latać w trakcie infekcji. Loty nie są wykonywane z osobami cierpiącymi na schorzenia powodujące możliwość wystąpienia niekontrolowanej utraty przytomności (np. epilepsja). Osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Limit wagowy to 120 kg. Osoby nietrzeźwe nie mogą brać udziału w locie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aerotechnika Jacek Kondracki

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.