Lot Szybowcem | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Szybowcem | Warszawa (okolice)


Przasnysz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

374,99 zł

374,99 zł

O prezencie

Niezwykłe przygody mogą przybierać różne formy. Jedną z ekstremalnych aktywności, gwarantujących przypływ adrenaliny i możliwość podziwiania niezwykłych widoków, jest podbijanie przestworzy. Zapraszamy na Lot Szybowcem w Przasnyszu! Usiądź wygodnie w statku powietrznym i przygotuj się na prawdziwą przygodę, o której będziesz opowiadał przez najbliższe lata. Przekonaj się, jakie emocje towarzyszą podczas lotu widokowego i nie martw się, o Twoje bezpieczeństwo zadba doświadczony instruktor lotu, który odbył tysiące takich powietrznych eskapad. Start za pomocą wyciągarki jest bardzo specyficzny, z powodu bardzo szybkiego nabierania wysokości, co gwarantuje prawdziwy zastrzyk adrenaliny. Udanej, powietrznej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Szybowcem za wyciągarką. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa lot szybowcem?
Lot szybowcem trwa kilka minut, dokładna długość jest zależna od wielu czynników, np. warunków atmosferycznych. Na całe przeżycie należy zarezerwować minimum godzinę.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z lotu szybowcem?
Tak, minimalny wiek uczestnika lotu to 16 lat, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas lotu.

Lot Szybowcem | Przasnysz sprawdzi się jako prezent na osiemnastkę dla chłopaka. Jest to wyjątkowe przeżycie, gwarantujące niezapomniane doznania. Voucher na lot szybowcem to zastrzyk adrenaliny i świetna zabawa. Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia, wybierając naprawdę wyjątkowy prezent.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

czas lotu to ok. kilka minut, razem z przygotowaniem naziemnym do 1 godz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest od maja do września.

Ważne informacje

Zbierana jest grupa ok. 5 osób. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas lotu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aero Przasnysz

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.