JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie - Lot Szybowcem za Wyciągarką | Przasnysz

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie - Lot Szybowcem za Wyciągarką | Przasnysz


Przasnysz
1 os.

159 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Lot szybowcem to wyjątkowa przygoda oraz moc wrażeń! Nie zabraknie też poczucia bezpieczeństwa, które daje doświadczony instruktor. Start za wyciągarką jest charakterystyczny z powodu błyskawicznego nabierania wysokości. Kiedy tylko zasiądziesz we wnętrzu tej wyjątkowej maszyny, poczujesz się jak ptak! Przygotuj się na przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent Lot Szybowcem za Wyciągarką trwa około kilku minut. Dokładny czas lotu uzależniony jest między innymi od warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przygotowanie i oczekiwanie na lot to czas około 1 godziny. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego lub jeden z opiekunów musi być obecny. Min. wzrost: 130cm. Maks. wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1115
Filtruj Prezenty

Opinie (13)

Wszystkie opinie(13)
1 2 3 4 5
Justyna

Wspaniałe przeżycie z cudownymi widokami. Kontakt z lotniskiem bardzo dobry a instruktor przemiły i doświadczony. Spotkałam młodych ludzi z prawdziwa pasja do latania szybowcami. Polecam bo naprawdę warto!

Milena W.

Wspaniałe przeżycie! Bezszelestny lot z pięknymi widokami - czego chcieć więcej? :) Koniecznie do powtórki, bo czuję niedosyt (lot mógłby trwać dłużej niż zaledwie 5-6 min), no ale jest to fantastyczne wspomnienie!

Szymon Łuczak

Po dotarciu na lotnisko udziela się fajna atmosfera. Organizatorzy lotów są bardzo mili. Instruktor i jego pomocnicy to z kolei doświadczony i fachowy zespół, któremu nie sprawia problemu zapewnienie niezapomnianych wrażeń. Podsumowując, chciałoby się wrócić

Paweł

Wspaniała atmosfera, super ciekawi ludie chętnie dzielący się swoim hobby, wszystko fantastycznie zorganizowane, ludzie na lotnisku niezwykle uczynni, elastyczni, chętnie dostosowywali się do próśb. Cudownie spędzony czas, chce się wracać i czerpać energię od instruktorów. Pozdrawiam, Paweł

JJ

Wspaniałe i niepowtarzalne doświadczenie! Obsługa lotniska i instruktorzy przemili i doświadczeni. Bardzo polecam!

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.