JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie - Lot Szybowcem za Wyciągarką | Przasnysz

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Szkolenie - Lot Szybowcem za Wyciągarką | Przasnysz

Przasnysz
1 os.

159 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
159 zł

Lot szybowcem to wyjątkowa przygoda oraz moc wrażeń! Nie zabraknie też poczucia bezpieczeństwa, które daje doświadczony instruktor. Start za wyciągarką jest charakterystyczny z powodu błyskawicznego nabierania wysokości. Kiedy tylko zasiądziesz we wnętrzu tej wyjątkowej maszyny, poczujesz się jak ptak! Przygotuj się na przygodę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Prezent Lot Szybowcem za Wyciągarką trwa około kilku minut. Dokładny czas lotu uzależniony jest między innymi od warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przygotowanie i oczekiwanie na lot to czas około 1 godziny. Min. wiek uczestnika to 16 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego lub jeden z opiekunów musi być obecny. Min. wzrost: 130cm. Maks. wzrost: 200cm. Maksymalna waga: 110 kg. Choroby serca, padaczka i inne poważne dolegliwości uniemożliwiają skorzystanie z prezentu. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 857
Filtruj Prezenty

Opinie (9)

Paweł

Wspaniała atmosfera, super ciekawi ludie chętnie dzielący się swoim hobby, wszystko fantastycznie zorganizowane, ludzie na lotnisku niezwykle uczynni, elastyczni, chętnie dostosowywali się do próśb. Cudownie spędzony czas, chce się wracać i czerpać energię od instruktorów. Pozdrawiam, Paweł

JJ

Wspaniałe i niepowtarzalne doświadczenie! Obsługa lotniska i instruktorzy przemili i doświadczeni. Bardzo polecam!

On

Wrażenia niezapomniane.

Marlena

Lot bardzo udany ,a Wykonawcy sprawdzili się w 100 %. Gorąco polecam !!!

Paweł

Na wstępie pragnę pozdrowić cały zespół Wyjątkowego Prezentu. Realizacja nastąpiła w słoneczne niedzielne południe,przez co miałem okazje podziwiać wspaniałą panoramę Leszna. Przelot szybowcem dał mi dużo wrażeń i niesamowitych chwil. Specyfika lotu bez silnika jest wyjątkowa i pozostaje na długo w pamięci. Co do wykonawcy nie mam większych zastrzeżeń. Fachowa obsługa,profesjonalizm pilota było czuć w każdym momencie.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.