Lot Szybowcem dla Dwojga | Warszawa (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Szybowcem dla Dwojga | Warszawa (okolice)


Przasnysz
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

624,99 zł

624,99 zł

O prezencie

Lot Szybowcem Przasnysz - powietrzna przygoda z Aero Przasnysz

Marzycie o przygodzie, którą przeżyjecie wspólnie i będziecie ją wspominać latami? Postawcie na ekstremalne doznania, wybierając się razem na Lot Szybowcem dla Dwojga w Przasnyszu! Wejdźcie na pokład szybowca, usiądźcie wygodnie i cieszcie się niezwykłą, podniebną przygodą we dwoje. O Wasze bezpieczeństwo zadba doświadczony instruktor lotnictwa. Przeżyjecie niezapomniane chwile w powietrzu, a widoki, które będziecie podziwiać, naprawdę zapierają dech w piersiach. Jesteście gotowi na spełnienie marzeń o lataniu?

Lot Szybowcem dla dwojga: informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Szybowcem za wyciągarką. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Loty odbywają się jeden po drugim.

Ile czasu potrwa lot szybowcem?
Lot szybowcem potrwa kilka minut, dokładna długość jest zależna od wielu czynników, m.in. warunków atmosferycznych. Na całe przeżycie musicie zarezerwować minimum godzinę.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z lotu szybowcem?
Tak, minimalny wiek uczestnika lotu to 16 lat, jednakże wymagana jest wtedy pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas lotu.

Lot Szybowcem za Wyciągarką w Przasnyszu: voucher na prezent

Lot Szybowcem dla Dwojga w Przasnyszu sprawdzi się jako prezent dla pary na każdą okazję. Jest to szalona, podniebna przygoda, która świetnie sprawdzi się jako przeżycie dla osób, które marzą o podbijaniu przestworzy. Voucher na lot szybowcem dla dwojga to prosta droga, by spełnić marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Przasnysz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

czas lotu to ok. kilka minut, razem z przygotowaniem naziemnym do 1 godz.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest od maja do września.

Ważne informacje

Loty realizowane są jeden po drugim. Zbierana jest grupa ok. 5 osób. Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji przeżycia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aero Przasnysz

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.