Kurs Nauki Gry na Instrumencie | Poznań

0.0 0 Opinie

Kurs Nauki Gry na Instrumencie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

W Twoich żyłach płynie krew gwiazdy rocka, ale brak czasu i umiejętności skutecznie utrudnia Ci spełnienie marzeń? Chwytaj gryf lub łap za pałki i raz na zawsze pożegnaj wszystkie wymówki! Pora rozpocząć niezwykłą przygodę z muzyką najbliższą Twojemu sercu. Wybierz instrument, którego dźwięki grają w Twojej duszy i oddaj się w ręce profesjonalnych nauczycieli pełnych pasji, którzy pokażą Ci, jak dawać czadu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualny kurs w szkole muzycznej, składający się z 4 zajęć po 60 minut.

Z jakich zajęć można skorzystać w ramach vouchera?
Do wyboru są następujące zajęcia muzyczne: perkusja, bass, DJ/TURNTABLIZM, cajon, djembe, wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna, ukulele, pianino, instrumenty dęte, kształcenie słuchu.

Czy w ramach tego kursu szkoła zapewnia instrumenty?
Naturalnie. Szkoła zapewnia instrumenty, a także materiały do nauki.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Minimalny wiek uczestnika zależy od wybranego instrumentu - większość zajęć prowadzona jest od 5 roku życia, choć znajdzie się coś również dla trzylatków. Nie istnieje natomiast górna granica wiekowa - na naukę nowych umiejętności zawsze jest dobry moment!

Czy wiesz, że...
Cajon (czytaj kahon) to drewniany instrument perkusyjny stworzony przez afrykańskich niewolników w Peru. To właśnie stamtąd trafił do Europy i stał się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów flamenco!

Kurs Nauki Gry na Instrumencie sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, upominek dla nastolatka, prezent z okazji dnia dziecka

Szukasz prezentu dla nastolatka, który pomoże mu rozwinąć pasję? Kurs gry na instrumencie to świetny pomysł na oryginalny podarunek urodzinowy zarówno dla chłopaka, jak i dziewczyny! Nowe umiejętności i radość, którą daje muzyka to zdecydowanie lepszy wybór niż kolejne przedmioty kurzące się na półce Twojego dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Czas trwania

240 min (4x 60 minut)

Uczestnicy

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Materiały do nauki oraz instrumenty zapewnia szkoła.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BEATIT

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.