Kurs Nauki Gry na Instrumencie | Poznań

0.0 0 Opinie

Kurs Nauki Gry na Instrumencie | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

W Twoich żyłach płynie krew gwiazdy rocka, ale brak czasu i umiejętności skutecznie utrudnia Ci spełnienie marzeń? Chwytaj gryf lub łap za pałki i raz na zawsze pożegnaj wszystkie wymówki! Pora rozpocząć niezwykłą przygodę z muzyką najbliższą Twojemu sercu. Wybierz instrument, którego dźwięki grają w Twojej duszy i oddaj się w ręce profesjonalnych nauczycieli pełnych pasji, którzy pokażą Ci, jak dawać czadu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje indywidualny kurs w szkole muzycznej, składający się z 4 zajęć po 60 minut.

Z jakich zajęć można skorzystać w ramach vouchera?
Do wyboru są następujące zajęcia muzyczne: perkusja, bass, DJ/TURNTABLIZM, cajon, djembe, wokal, gitara akustyczna, gitara elektryczna, ukulele, pianino, instrumenty dęte, kształcenie słuchu.

Czy w ramach tego kursu szkoła zapewnia instrumenty?
Naturalnie. Szkoła zapewnia instrumenty, a także materiały do nauki.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?
Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Minimalny wiek uczestnika zależy od wybranego instrumentu - większość zajęć prowadzona jest od 5 roku życia, choć znajdzie się coś również dla trzylatków. Nie istnieje natomiast górna granica wiekowa - na naukę nowych umiejętności zawsze jest dobry moment!

Czy wiesz, że...
Cajon (czytaj kahon) to drewniany instrument perkusyjny stworzony przez afrykańskich niewolników w Peru. To właśnie stamtąd trafił do Europy i stał się jednym z najbardziej charakterystycznych elementów flamenco!

Kurs Nauki Gry na Instrumencie sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, upominek dla nastolatka, prezent z okazji dnia dziecka

Szukasz prezentu dla nastolatka, który pomoże mu rozwinąć pasję? Kurs gry na instrumencie to świetny pomysł na oryginalny podarunek urodzinowy zarówno dla chłopaka, jak i dziewczyny! Nowe umiejętności i radość, którą daje muzyka to zdecydowanie lepszy wybór niż kolejne przedmioty kurzące się na półce Twojego dziecka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Czas trwania

240 min (4x 60 minut)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Materiały do nauki oraz instrumenty zapewnia szkoła.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BEATIT

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.