Kurs Fotografii w Plenerze

1 2 3 4 5 (5)
Warszawa
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś poznać zasady robienia profesjonalnych zdjęć? Podczas szkolenia dowiesz się, jak radzić sobie z tradycyjnymi tematami fotografowanymi w plenerze takimi jak: krajobraz, architektura, portret. Plener to miejsce, gdzie zdjęcia są dużo mniej przewidywalne, niż  w warunkach studia. Dzięki kursowi nauczysz się, jak robić dobre ujęcia w teoretycznie niesprzyjających warunkach pogodowych. Zobacz o ile lepsze efekty osiagniesz dzięki znajomości zasad fotografowania w plenerze. Nie czekaj dłużej! Aparat czeka!

Ważne informacje:

  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.
  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.

Kurs Fotografii w Plenerze to idealny pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Podaruj ten niesamowity kurs na urodziny, święta, bądź inną ważną okazję i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób). Kurs odbywa się w plenerze. Istnieje możliwość zamiany tematyki kursu na: Zdjęcia nocne, Fotografię w Studio, Zabawy Światłem.Opinie (5)

Iza

Kurs prowadzony przez doświadczonego fotografa, który daje wiele wskazówek, jak zrobić zdjęcie niebanalne, dobrze wykadrowane, o właściwie dobranych parametrach. Na pewno nie był to zmarnowany czas, a z opinii wyrażanych przez innych uczestników wynikało, że inne kursy z prowadzącym są równie ciekawe. Chyba skuszę się kiedyś na zdjęcia nocą :)

Agnieszka

Kurs oceniam pozytywnie. Spora dawka praktycznej wiedzy. Prowadzący kurs jest czynnym fotografem więc przekazuje praktyczną i niezbędną wiedzę co jest dla mnie bardzo ważne.

Wiktor

Doskonale zrealizowane szkolenie z zakresu wykonywania zdjęć nocnych. Prowadzący zajęcia dostosowywał się do zróżnicowanego poziomu wszystkich uczestników. W prosty i przejrzysty sposób pokazywał i objaśniał techniki fotografii nocnej. Gorąco polecam!

Monika

Bardzo pozytywne wrażenia z odbytego kursu, po nim aż ma się ochotę na więcej. Polecam!

Aneta

Kurs Fotografii super. Pan prowadzący kurs to profesjonalista w każdym calu a do tego bardzo sympatyczny. Ma ogromne doświadczenie i stworzył na prawdę imponujące dzieła. Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie i z pomysłem. Indywidualne podejście do każdego uczestnika. Wiele rzeczy już wiedziałam, ale nauczyłam się mnóstwo nowych. Do tego mam mnóstwo swoich ciekawych zdjęć, zrobionych przez innych uczestników pod okiem profesjonalisty! Strasznie się cieszę z prezentu i polecam wszystkim. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę obdarowana prezentem z tego serwisu:)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje