Kurs Fotografii w Plenerze

1 2 3 4 5 (6)
Warszawa
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś poznać zasady robienia profesjonalnych zdjęć? Podczas szkolenia dowiesz się, jak radzić sobie z tradycyjnymi tematami fotografowanymi w plenerze takimi jak: krajobraz, architektura, portret. Plener to miejsce, gdzie zdjęcia są dużo mniej przewidywalne, niż  w warunkach studia. Dzięki kursowi nauczysz się, jak robić dobre ujęcia w teoretycznie niesprzyjających warunkach pogodowych. Zobacz o ile lepsze efekty osiagniesz dzięki znajomości zasad fotografowania w plenerze. Nie czekaj dłużej! Aparat czeka!

Ważne informacje:

  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.
  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.

Kurs Fotografii w Plenerze to idealny pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Podaruj ten niesamowity kurs na urodziny, święta, bądź inną ważną okazję i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób). Kurs odbywa się w plenerze. Istnieje możliwość zamiany tematyki kursu na: Zdjęcia nocne, Fotografię w Studio, Zabawy Światłem.Opinie (7)

Maria Cacko

Cudownie spędzone 3 godziny z aparatem w ręku. Wiele cennych uwag porad dotyczących prawidłowego spojrzenia przez wizjer aparatu. Bardzo jestem zadowolona z tego prezentu.

Artur Staśkiewicz

Kurs prowadzony przez osobę profesjonalną w luźny i przystępny sposób. Jestem w pełni usatysfakcjonowany

Iza

Kurs prowadzony przez doświadczonego fotografa, który daje wiele wskazówek, jak zrobić zdjęcie niebanalne, dobrze wykadrowane, o właściwie dobranych parametrach. Na pewno nie był to zmarnowany czas, a z opinii wyrażanych przez innych uczestników wynikało, że inne kursy z prowadzącym są równie ciekawe. Chyba skuszę się kiedyś na zdjęcia nocą :)

Agnieszka

Kurs oceniam pozytywnie. Spora dawka praktycznej wiedzy. Prowadzący kurs jest czynnym fotografem więc przekazuje praktyczną i niezbędną wiedzę co jest dla mnie bardzo ważne.

Wiktor

Doskonale zrealizowane szkolenie z zakresu wykonywania zdjęć nocnych. Prowadzący zajęcia dostosowywał się do zróżnicowanego poziomu wszystkich uczestników. W prosty i przejrzysty sposób pokazywał i objaśniał techniki fotografii nocnej. Gorąco polecam!

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.