Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga | Lublin

Nowość Tylko u nas Zobacz film
0.0 0 Opinie

Kolacja w Ciemności VIP dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Dajcie porwać się w ciemność pełną smaku!


Jedna z najciekawszych kolacji dotarła do Lublina. Poznajcie świat niezwykłych smaków i aromatów… kompletnie ich nie widząc! Zapraszamy na oryginalną Kolację w Ciemności dla Dwojga VIP w Lublinie! Wejdźcie do specjalnie wyciemnionej sali i pozwólcie zaprowadzić się do stolika przez kelnera wyposażonego w noktowizor. Usiądźcie wygodnie i… dajcie wciągnąć się w kulinarną zagadkę - “Co właściwie jemy”? Doskonała, nieco tajemnicza, uczta zapewni niezwykłe doznania, a “wyłączony” zmysł wzroku zdecydowanie wyostrzy pozostałe zmysły!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób, organizowaną w formie eventu w całkowitej ciemności. W ramach kolacji serwowane będą: przystawka, danie główne, deser, zimne napoje oraz lampka wina dla każdej z osób.

Jak poruszać się w ciemności?
Do stolików zaprowadzą Was kelnerzy wyposażeni w noktowizory, każdą uwagę bądź potrzebę możecie zgłosić, podnosząc rękę do góry.

Czy można wybrać menu?
W ramach kolacji dostępne są gotowe zestawy menu, które stanowią tajemnicę. Jednak podczas rezerwacji można wybrać wariant menu mięsny, rybny lub wegetariański. Na etapie rezerwacji należy również zgłosić informacje o ewentualnych alergiach.

Czy można dokupić dodatkowy alkohol?
Tak, w restauracji można otworzyć rachunek i złożyć dodatkowe zamówienie.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Na realizację należy przeznaczyć około 2 godzin.

Kolacja w Ciemności dla Dwojga VIP | Lublin to doskonały prezent dla pary na rocznicę. Niezależnie od tego, czy szukasz przeżycia dla drugiej połówki, czy też chcesz zaskoczyć bliskich - ta wyjątkowa kulinarna przygoda wywoła zachwyt! Wybierz Voucher na Dine in the Dark i przekonaj się, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Realizacja prezentu zajmuje około 2 godzin. W samej ciemności spędzicie około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Prezent realizowany jest w określonych terminach. Do wyboru jest menu: mięsne, wegetariańskie oraz rybne. Prezent obejmuje przystawkę, danie główne wraz z zimnymi napojami, deser oraz lampkę wina. Menu Kolacji w Ciemności stanowi tajemnicę, zaś wszelkie alergie żywieniowe należy zgłaszać w formularzu rezerwacyjnym. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi i punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.