JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO (2 okrążenia) | Wiele lokalizacji


Poznań, Katowice
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Wciskasz pedał gazu i od razu wiesz, że to jest to. Tego nie można opisać prostym porównaniem z jazdą samochodem osobowym. Tu nie chodzi o większą intensywność emocji, tylko zupełnie nową jakość.  Gdy znajdziesz się na torze staniesz twarzą w twarz z dziką bestią wschodniej myśli technicznej! Uważaj, bo, jak mówi japońskie przysłowie, "gdy ktoś dosiadł tygrysa, to już z niego nie zejdzie". Z drugiej strony, przecież nie ma nic złego w pragnieniu tego, co doskonałe. W końcu którego motomaniaka nie skusiłoby to, że między Tobą i pędzeniem 100 km na godziną stoją tylko 4 sekundy? Przy takim przyspieszeniu możesz poczuć prędkość niemal w momencie usadowienia się w fotelu. Zostaw za sobą wątpliwości i niech moc (silnika) będzie z Tobą!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Poprowadź Mitsubishi Lancer EVO sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla taty, prezent dla szefa.

Jakie prezenty będą dobre na dzień ojca albo na urodziny? Na pewno jazda Mitsubishi Lancer Evo jest jednym z nich. W końcu każdy chce się przekonać, jak to jest zasiąść za kierownicą naprawdę potężnego auta. To dobry prezent dla faceta, który sprawdzi się zarówno na 30 jak i 40 urodziny. Fajnie jest zacząć kolejne dziesięciolecie swojego życia od takich emocji. Dla każdego będzie to z pewnością nietuzinkowy upominek. To także fajny prezent na gwiazdkę oraz na imieniny, ponieważ wyróżni się spośród innych podarków. Jest to też świetny podarunek dla każdego fana motoryzacji. Może być szansą na doświadczenie czegoś, o czym wcześniej tylko czytał.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Mitsubishi Lancer EVO w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. BLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1817
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.