Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto

5.0 128 Opinii

Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

469,99 zł

469,99 zł

O prezencie

Ekstremalne doświadczenie, wysoki poziom adrenaliny, wymagające trasy... Jazda 4x4 jest tym, czego szukasz! Przygoda za kierownicą samochodu terenowego to przeżycie nie tylko dla osób aktywnych, poszukujących mocnych wrażeń, lecz także wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Specjalnie przygotowany samochód terenowy pozwoli poznać, co oznacza pojęcie "Off-Road"! Profesjonalny instruktor nie tylko doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, lecz także zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Sprawdź swoje umiejętności. Przekonaj się, czy będziesz w stanie pokonać ten specjalnie przygotowany tor, obfitujący w pionowe podjazdy i zjazdy, trawersy, wąwozy oraz błotniste i kamieniste wąskie trasy leśne.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz jazdę za kierownicą samochodu Nissan Patrol GR pod opieką instruktora, po specjalnie przygotowanym torze.

Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy?
Tak, prowadzący auto musi posiadać Prawo jazdy kat. B.

Czy można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak, zachęcamy do zabrania osoby towarzyszącej, która zajmie miejsce z tyłu samochodu.

Czy wiesz, że...
Szkolenia off-road organizowane są cały rok – niezależnie od pogody. Wręcz przeciwnie – im gorsza pogoda, tym ciekawsze warunki do terenowych zmagań!

Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto sprawdzi się jako genialny prezent motoryzacyjny dla Chłopaka. Przejażdżka dużym jeepem to świetny gift , który dostarczy moc wrażeń i adrenaliny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B. Jazda 4x4 samochodami terenowymi skierowana jest dla osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności.


Sprawdź na mapie


Realizacja

ADVENTURE PARK

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 128 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Beata R.

Rewelacyjny prezent , jazda off Road ekscytująca. Bardzo sympatyczny instruktor, przeżycia nie do opisania . Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam .

Dominika T.

Super zabawa! Prezent rodzicom bardzo się podobał, wyszli zachwyceni.

Karol

Usługa na najwyższym poziomie. Elastyczność terminów, profesjonalne podejście do klienta a wrażenia z prezentu bezcenne. Gorąco polecam bo na prawdę można poczuć adrenalinę za niewielkie pieniądze.

Aleksander K.

Bardzo miło spędzony czas. Pan Instruktor bardzo miły, rzetelny, widać pasję i zaangażowanie.

Joanna .

Super atrakcja. Instruktor wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał. Świetnie przygotowane. Polecam każdemu. Dobra zabawa

Wyświetlono 5 z 112

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.