JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto

Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto


Gdynia
1-2 os.

350 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
350 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Ekstremalne doświadczenie, wysoki poziom adrenaliny, wymagające trasy... Jazda 4x4 jest tym, czego szukasz! Przygoda za kierownicą samochodu terenowego to przeżycie nie tylko dla osób aktywnych, poszukujących mocnych wrażeń, lecz także wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Specjalnie przygotowany samochód terenowy pozwoli poznać, co oznacza pojęcie "Off-Road"! Profesjonalny instruktor nie tylko doradzi, w jaki sposób najlepiej pokonywać trudne trasy, lecz także zadba o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Sprawdź swoje umiejętności. Przekonaj się, czy będziesz w stanie pokonać ten specjalnie przygotowany tor, obfitujący w pionowe podjazdy i zjazdy, trawersy, wąwozy oraz błotniste i kamieniste wąskie trasy leśne.

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne oraz jazdę za kierownicą samochodu Nissan Patrol GR pod opieką instruktora, po specjalnie przygotowanym torze.

Czy wymagane jest posiadanie prawa jazdy?
Tak, prowadzący auto musi posiadać Prawo jazdy kat. B.

Czy można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?
Tak, zachęcamy do zabrania osoby towarzyszącej, która zajmie miejsce z tyłu samochodu.

Czy wiesz, że...
Szkolenia off-road organizowane są cały rok – niezależnie od pogody. Wręcz przeciwnie – im gorsza pogoda, tym ciekawsze warunki do terenowych zmagań!

Jazda 4x4 w Adventure Park | Trójmiasto sprawdzi się jako genialny prezent motoryzacyjny dla Chłopaka. Przejażdżka dużym jeepem to świetny gift , który dostarczy moc wrażeń i adrenaliny.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

W przejażdżce może wziąć udział jedna lub dwie osoby, co jakiś czas zamieniając się za kierownicą samochodu terenowego.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnicy muszą posiadać Prawo Jazdy kategorii B. Jazda 4x4 samochodami terenowymi skierowana jest dla osób które chcą spróbować swoich sił w trudnym terenie jak również dla osób z doświadczeniem chcących udoskonalić swoje umiejętności.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (53)

Wszystkie opinie(53)
1 2 3 4 5
Karol

Usługa na najwyższym poziomie. Elastyczność terminów, profesjonalne podejście do klienta a wrażenia z prezentu bezcenne. Gorąco polecam bo na prawdę można poczuć adrenalinę za niewielkie pieniądze.

Aleksander K.

Bardzo miło spędzony czas. Pan Instruktor bardzo miły, rzetelny, widać pasję i zaangażowanie.

Joanna .

Super atrakcja. Instruktor wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał. Świetnie przygotowane. Polecam każdemu. Dobra zabawa

Paweł

Bardzo fajne przeżycie. Dużo się dowiedziałem, trochę mniej było jazdy, ale cóż, jazdę samochodem też trzeba zacząć od przyswojenia kilku zasad i dobrych reguł. Z. Przyjemnością wybrałbym się ponownie, tym razem w dużo gorszą pogodę. Fajnie takim 2,5 tonowym potworem pojeździć.

Joanna

Bardzo ciekawe przeżycie, zwłaszcza dla osoby, która nigdy nie była na off roadzie autem 4x4. Nigdy nie sądziłam, że samochód może w ogóle wjechać w miejsca, w które wjeżdżałam. Bardzo sympatyczny i pomocny instruktor, który na początku wyjaśnił co i jak. Na początku miałam lekkie obawy, ponieważ nigdy wcześniej nie prowadziłam takiego auta i to w takich warunkach, ale okazało się, że niepotrzebnie, bo to była super zabawa. Polecam każdemu!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.