Indywidualna Nauka Makijażu | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinie

Indywidualna Nauka Makijażu | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Poznań, Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

329,99 zł

329,99 zł

O prezencie

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy na pewno Twoja technika robienia makijażu odpowiada Twojej urodzie? Chciałabyś się nauczyć wykonywać profesjonalny makijaż? Wykonanie dobrego makijażu jest niewątpliwie sztuką... której już dziś możesz się nauczyć! Indywidualna Nauka Makijażu to doskonała okazja, aby zdobyć tę użyteczną wiedzę! Zobacz na własnej skórze, ile sekretów dobrego make-upu znają profesjonaliści! Poznaj wszystkie tajniki w tej dziedzinie i zostań ekspertem! Od tej pory, sztuka wizażu, nie będzie miała przed Tobą żadnych Tajemnic!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje analizę budowy twarzy, dobór indywidualnej kolorystyki, korygowanie niedoskonałości cery, podkreślenie atutów urody.

Ile trwa przeżycie?
Czas trwania to około 2 godziny.

Czy wiesz, że…
Makijaż na przełomie wieków stale zmieniał się, dostosowując do obowiązujących kanonów piękna. Malowali się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a sztuka ta uznana została za jedną z najstarszych na świecie. Umiejętność malowania ciała znana była już człowiekowi pierwotnemu, stosowana jest do dziś przez plemiona i ludy całego świata jako część obrządków rytualnych.

Indywidualna Nauka Makijażu sprawdzi się jako:
prezent dla żony, podarunek na Dzień Kobiet, upominek dla koleżanki

Chcesz sprawić swojej dziewczynie niespodziankę? Pragniesz podarować żonie prezent, który sprawi jej ogromną radość? Indywidualna Nauka Makijażu będzie wyjątkową atrakcją dla Twojej ukochanej! Sprawdzi się również jako podarunek dla siostry, która jest zafascynowana światem makijażu. Voucher będzie także oryginalnym upominkiem dla koleżanki!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent Nauka Makijażu składa się z analizy budowy twarzy, doboru indywidualnej kolorystyki, korygowania niedoskonałości cery, podkreślania atutów urody. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.