JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Indywidualna Nauka Makijażu | Katowice

Indywidualna Nauka Makijażu | Katowice


Katowice
1 os.

239 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Lubisz pięknie wyglądać? Chcesz opanować techniki makijażu do perfekcji? Indywidualna Nauka Makijażu to idealna propozycja dla Ciebie. Pod okiem eksperta poznasz tajniki sztuki makijażu. Dowiesz się więcej o technice i doborze barw. Zapoznasz się z najnowszymi trendami w makijażu. Nauczy Cię wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego. Dzięki tej lekcji nauczysz się sztuczek, które jeszcze bardziej podkreślą Twoje piękno. Ta lekcja obejmuję część teoretyczną oraz praktyczną. Pogłębisz swoją wiedzę oraz nauczysz się jak zastosować ją w praktyce. Podczas lekcji wizażystka wykona na połowie twarzy makijaż dzienny oraz wieczorowy. Następnie, pod okiem eksperta dokończysz makijaż na drugiej połowie twarzy. Przygotuj się na ciekawą przygodę pełną nowych doświadczeń!

Prezent obejmuje:

  • Lekcję teoretyczną oraz praktyczną,
  • Poznanie tajników sztuki makijażu, 
  • Opiekę profesjonalnej wizażystki.
Prezent dla kobiety stanowi dla Ciebie duże wyzwanie? Szukasz ciekawego pomysłu na podarek, który uszczęśliwi Twoją Panią? Indywidualna Lekcja Makijażu to oryginalny upominek, który uszczęśliwi reprezentantki płci pięknej. Jak wiadomo, wszystkie kobiety uwielbiają dbać o swoje piękno, dlatego to wymarzony prezent dla niej. Czas spędzony w Clarins Beauty Studio to znakomity prezent na każdą okazję! 
 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

90 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Profesjonalna nauka makijażu prowadzona przez eksperta, obejmująca techniki i dobór barw, niezbędne do wykonania perfekcyjnego makijażu na każdą okazję. Teoria + praktyka.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Agnieszka M

Kurs był bardzo uczący i podobało mi się, że był teoretyczny i praktyczny zarazem. Jest to dobra forma, by przyswoić wiedzę. Mogę polecić ten kurs innym. Pani była bardzo profesjonalna, miła i cierpliwa.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.