Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualny Kurs Makijażu Dziennego | Łódź

5.0 3 Opinii

Indywidualny Kurs Makijażu Dziennego | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Marzysz o perfekcyjnym makijażu każdego dnia? Zostań swoją własną wizażystką i ciesz się nieskazitelnym make-up’em odpowiednio dobranym do Twoich potrzeb i urody! Podczas warsztatów czeka na Ciebie moc wiedzy, którą wykorzystasz praktyce od razu po zakończeniu kursu. Nauczysz się nie tylko technik i tajników dziennego makijażu, ale również dowiesz się od specjalistów, jak prawidłowo pielęgnować cerę. Pędzle w dłoń i zaczynamy!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje udział w 3-godzinnych warsztatach indywidualnych. Podczas warsztatów organizator zapewnia materiały szkoleniowe.

Czy trzeba mieć własne kosmetyki i pędzle?
Nie, organizator zapewnia kosmetyki do wykonania makijaży. Istnieje również możliwość udostępnienia pędzli.

Czy uczestnik otrzyma certyfikat?
Oczywiście, po ukończeniu warsztatów uczestnik otrzyma certyfikat. Istnieje również możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia wykonanego makijażu.

Jak wygląda program warsztatów?
- Przegląd kosmetyczki i akcesoriów kursantki (na życzenie) oraz zasugerowanie zmian ze wskazaniem poszczególnych produktów,
- Przedstawienie tańszych i droższych wersji kosmetyków,
- Wskazówki dotyczące właściwego demakijażu oraz prawidłowej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb skóry kursantki,
- Dobranie do urody kursantki odpowiedniego typu makijażu oraz jego nauka od podstaw w wybranej wersji makijażu dziennego,
- Podstawy rozświetlania oraz konturowania na mokro i sucho,
- Doklejanie rzęs na pasku lub kępek.

Indywidualny Kurs Makijażu Dziennego sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, podarunek z okazji Dnia Kobiet, prezent dla mamy

Szukasz praktycznego prezentu dla wymagającej kobiety? Voucher na warsztaty z wizażu to świetny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet, jak i podarunek pod choinkę. Z pewnością ucieszy każdą fankę makijażowych sztuczek, dlatego to dobry wybór nie tylko dla Twojej żony, ale również mamy! Voucher na kurs makijażu to fanstatyczny pomysł na wymarzony prezent! Podaruj bliskiej osobie emocje oraz... możliwość zdobycia praktycznej wiedzy! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Organizator zapewnia kosmetyki do wykonania makijaży. Istnieje również możliwość udostępnienia pędzli. Po ukończonym kursie uczestnik otrzymuje certyfikat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Macherowska Makeup

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Kaja D.

Było super, Karolina tłumaczy wszystko dokładnie i powoli. Można robić zdj kosmetyków oraz kolejnych kroków makijażu. Serdecznie polecam!

Natalia K.

Bardzo profesjonalny kurs makijażu. Poza teorią dot. np pielęgnacji, można dowiedzieć się wiele praktycznych wskazówek na temat makijażu. Jest też część praktyczna, podczas której kursantka własnoręcznie wykonuje makijaż i na bieżąco są omawiane wszystkie błędy. Polecam!

Magdalena S.

Szkolenie rozpoczęło się punktualnie. Miejsce pracy było bardzo czyste i zaopatrzone we wszystkie niezbędne akcesoria. Wnętrze urządzone estetycznie, nowocześnie. Pani makijażystka przekazała fachową wiedzę w przystępny sposób i w miłej atmosferze. Zaproponowano mi kawę/herbatę, mogłam korzystać ze wszystkich udogodnień atelier. Zdobytą wiedzę spisałam w specjalnym folderze firmowym, który dostałam na początku szkolenia. Miłym akcentem był upominek - kubek i kobiecy długopis w kształcie szminki. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w tak profesjonalnym szkoleniu. Polecam!

Zobacz inne propozycje