Gra Taktyczna w Laser Tag (4 osoby) | Warszawa

0.0 0 Opinie

Gra Taktyczna w Laser Tag (4 osoby) | Warszawa


Warszawa
4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,99 zł

299,99 zł

O prezencie

Szukacie dobrej zabawy? W takim razie przed wami Gra Taktyczna w Laser Tag! W przeciwieństwie do klasycznego paintballa laserowego, tym razem swoich sił spróbujecie w plenerze, na otwartym terenie, gdzie wytropienie i wyeliminowanie przeciwnika jest znacznie trudniejsze. Laser Tag na otwartej przestrzeni to całkowita nowość! Do waszej dyspozycji oddajemy repliki prawdziwych karabinów wyposażone w  kolimatory optyczne umożliwiające trafianie graczy z dużej odległości. Laser Tag stworzony na wzór militarnego systemu szkoleniowego zapewni Wam realizm prowadzonych rozgrywek i pozwoli wyłonić zwycięzców tej zażartej bitwy. Gotowi na wyzwanie? 

Jak działa paintball laserowy?
Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?
Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?
Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?
Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się na otwartym terenie, należy zachować szczególną ostrożność.Gra Taktyczna w Laser Tag (4 osoby) | Warszawa  To genialny podarunek dla Znajomych, Dzieci lub Pracowników - wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Sprawdźcie nasz katalog marzeń - niewątpliwie znajdziecie coś dla siebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Uczestnicy

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Ważne informacje

W celu realizacji prezentu należy zgłosić się do wykonawcy drogą mailową na adres operacjalasertag@gmail.com (podając nr vouchera oraz kontakt telefoniczny) - od tego momentu będą Państwo informowani na bieżąco o organizowanych grach drogą SMS. Gra odbywa się w plenerze. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób pon. 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 10-20 osobowych. 


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Operacja Laser Tag

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.