Gokarty Plus (2 wyścigi) | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

61 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli lubisz ostrą jazdę, a nie masz ochoty siadać za kierownicą sportowego samochodu, mamy coś dla Ciebie. Przed Tobą nie jedna, a dwie dziesięciominutowe jazdy gokartem! W czasie pierwszej będziesz miał szansę wyczuć, jak prowadzi się tę maszynę, podczas drugiej z pewnością postawisz na prędkość. Pędząc po torze zobaczysz, jak to jest, gdy podczas poruszania się ze sporą szybkością od świata zewnętrznego nie oddziela Cię bariera karoserii. Zapewni Ci to emocje, jakich dotąd nie znałeś. Jeżeli będzie to Twoje pierwsze spotkanie z rekreacyjną jazdą po torze, być może tak ją polubisz, że stanie się ona Twoim hobby? O tym musisz przekonać się sam. Nowe doświadczenia motoryzacyjne czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • 2 oddzielne, 10 minutowe jazdy.

Gokarty Plus to super prezent dla każdego fana motoryzacji. Jeżeli znasz kogoś takiego, nie wahaj się podarować mu tego upominku na Boże Narodzenie lub Mikołajki. Otrzymawszy voucher prezentowy na taki podarunek ucieszy się także każdy, komu zeleży na mocnych emocjach. Dla tych, którzy lubią i potrafią szybko jeździć może to być naprawdę ekstremalny prezent. A może szukasz podarku na Dzień Chłopaka? W takim wypadku jazda gokartem to także fajny prezent.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty Plus zawiera dwa wyścigi trwające około 10 minut każdy.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 8 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 5zł. Przed dokonaniem rezerwacji terminu należy sprawdzić dostępność toru na stronie http://www.f1gokart.pl/ . Na 24 godziny przed potwierdzonym terminem rezerwacji prosimy o powtórne sprawdzenie dostępności toru na stronie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.