Gokarty Plus | Sosnowiec

1 2 3 4 5 (3)
Sosnowiec
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli emocjonujesz się wyścigami samochodowymi, ale nigdy nie miałeś okazji usiąść w fotelu kierowcy jednego z superszybkich samochodów to mamy coś co pozwoli Ci poczuć się chociaż na chwilę jak rajdowiec! Dla wielu osób związanych z wyścigami samochodowymi Gokarty były pierwszym zetknięciem ze sportami motorowymi. Czas spędzony na torze pozwoli Ci sprawdzić umiejętności prowadzenia bardzo zwrotnego bolidu i pozwoli ocenić czy masz potencjał na świetnego rajdowca. Specjalnie zaprojektowany tor sprawi, że pokonasz niezwykle ciasne zakręty i sprawdzisz osiągi Gokarta na prostej przed metą. Gokarty od dawna są jednym z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych sportów motorowych! W dodatku tutaj możesz jeździć niezależnie od pogody i pory roku...

Szczegóły prezentu:

  • Osoba pokona dwa okrążenia na torze,
  • Każdy wyścig trwa 8 minut,
  • Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt ochronny.
 
Gokarty Plus to ekskluzywny prezent dla wszystkich fanów jazdy po torze. Podaruj to niesamowite przeżycie osobie, która uwielbia rywalizację. Doskonały podarunek na Dzień Dziecka lub Dzień Chłopaka. Jeżeli Twój mężczyzna ma cechy kierowcy wyścigowego i zawsze szuka okazji do rywalizacji to jest to fajny pomysł na prezent dla niego. Nie zastanawiaj się i podaruj swojemu ukochanemu Gokarty Plus.

Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Jeden wyścig trwa około 8 minut. W cenę wliczone są 2 wyścigi.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Do dyspozycji jest 16 gokartów firmy SODI z serii GT. Maszyny napędza jednostka o pojemności 270 cm 3 dysponująca mocą ponad 13KM.
Uczestnicy poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z prezentu tylko z notarialnie potwierdzoną zgodą swoich opiekunów prawnych lub przy ich obecności na torze.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności