Gokarty | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

32 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz jakie to uczucie jechać z dużą prędkością, będąc jedynie kilka centymetrów nad ziemią? Teraz masz okazję się przekonać! Wejdź na tor kartingowy i przygotuj się na zastrzyk adrenaliny. Załóż kominiarkę i kask, usiądź w gokarcie i wciśnij gaz do dechy. Poczuj zastrzyk adrenaliny, opanuj maszynę i spróbuj osiągnąć jak najlepszy czas. Przekonaj się, jak poradzisz sobie na zakrętach i czy wyprzedzisz kogoś na prostej. Sprawdź, czy masz umiejętności wystarczające do pobicia rekordu toru. Tor, gokarty, warkot silników oraz świetna zabawa czekają na Ciebie! Uwaga - szybka jazda minibolidem uzależnia.

Prezent obejmuje:

  • 10 minut jazdy gokartem po specjalnie przygotowanym torze.

Prezent pod choinkę spędza Ci sen z powiek? Nie masz pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Gokarty to świetny upominek dla każdego, kto kocha dobrą zabawę. Ten prezent na każdą kieszeń to gwarancja dobrej zabawy, rywalizacji i odjazdowych wspomnień. Wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent. Taki niecodzienny upominek zrobi wrażenie na każdym!


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, obuwie sportowe.

Czas trwania

10 minut.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Poniżej 18 roku życia wymagana obecność opiekuna prawnego podczas realizacji prezentu. Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu – 8 zł). W przypadku pierwszej wizyty na torze należy wyrobić kartę członkowską - 5zł. Przed dokonaniem rezerwacji terminu należy sprawdzić dostępność toru na stronie http://www.f1gokart.pl/ . Na 24 godziny przed potwierdzonym terminem rezerwacji prosimy o powtórne sprawdzenie dostępności toru na stronie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.