Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie | Częstochowa

1 2 3 4 5 (2)
Częstochowa
1 os.

169 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz dokonać przeglądu różnych broni palnych? Kiedy wybierzesz się na strzelnicę, będziesz mieć okazję do tego, aby strzelać aż z trzech rodzajów broni krótkiej: pepeszy, broni sportowej oraz pistoletu. Na zakończenie natomiast jako wisienka na torcie Twoich Ekstremalnych Doświadczeń Strzeleckich dostaniesz do rąk strzelbę shotgun. Dzięki temu, przekonasz się o różnicach pomiędzy konkretnymi rodzajami broni i będziesz w stanie zdecydować, która należy do Twoich ulubionych. A jeżeli zechcesz postrzelać znowu – będziesz już wiedzieć gdzie się wybrać. Niezwykłych wrażeń!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora; po 15 strzałów z: broni sportowej, pistoletu oraz
pepeszy, i 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun).

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie sprawdzi się jako:

prezent dla chłopaka, podarek na Dzień Ojca, upominek na urodziny.

Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie to ciekawy prezent dla każdego, kto żądny jest nowych nietypowych doświadczeń. Ponieważ ten podarunek może przypaść do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku, możesz go wręczyć niemal przy każdej okazji i niezależnie od sezonu. I chociaż nie jest to klasycznie ekstremalny prezent, to na pewno wszyscy wielbiciele mocnych wrażeń będą nim zachwyceni.


Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Temperatura na niektórych strzelnicach oscyluje w okolicach 16-18 stopni dlatego radzimy zabrać coś cieplejszego do ubrania.

Czas trwania

około 1 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Na miejscu zapewnione są: tarcze, opieka instruktora, broń oraz naboje. Na miejscu wymagane okazanie dokumentu tożsamości. Prezent obejmuje opiekę wykwalifikowanego instruktora; po 15 strzałów z: broni sportowej, pistoletu oraz "Pepeszy" i 10 strzałów z broni gładkolufowej (shotgun). Od osób poniżej 18 roku wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas strzelania.Opinie (1)

Damian Łacny

Wszystko ok. Panowie na strzelnicy pełny profesjonalizm i podejście do klienta.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.