JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Przygoda na Linach | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekstremalna Przygoda na Linach | Warszawa

Warszawa
1 os.

45 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Historyczne osiedle na warszawskim Bemowie to ciekawe miejsce pełne zieleni oraz zabawy na dużej wysokości! Przyjdź do Parku Linowego i sprawdź, czy uda Ci się pokonać specjalnie przygotowaną trasę dla najlepszych. Jeżeli masz już doświadczenie w pokonywaniu tras linowych, to z pewnością stawisz czoła 25 przeszkodom. Ostrzegamy! To nie będzie łatwe zadanie, niektóre z nich znajdują się na wysokości nawet 13 metrów! Gotowy na niepowtarzalną dawkę adrenaliny? Na trasie czeka Cię również ekstremalny zjazd tyrolski o długości 175 metrów, umieszczony bezpośrednio nad fosą Fortów Bema! Przekonaj się sam, jakie niespodzianki czekają na Ciebie na trasie...

Trasa trudna obejmuje:

  • 25 przeszkód zawieszonych na wysokości 0,5-8,0 metrów,
  • Rozciągnięty po całym parku ekstremalny zjazdy tyrolski o długości 175 metrów umieszczony na wysokości nawet 13 metrów, nad fosą Fortów Bema,
  • Potężna dawka adrenaliny oraz satysfakcja po pokonaniu trasy!

Trasa przeznaczona dla doświadczonych uczestników. Trasą trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku.

Szukasz inspiracji na nietypowy prezent dla sportowca? Ekstremalna Przygoda na Linach to doskonała propozycja dla osób, które kochają nowe wyzwania, a przede wszystkim mogą pochwalić się dużą sprawnością fizyczną. Wybierz ekstremalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, Wieczór Kawalerski oraz inne okazje! To będzie niepowtarzalna dawka adrenaliny oraz niezapomniane wrażenia z realizacji! Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji, zobacz koniecznie nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie inne ekstremalne prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, nieograniczające ruchów.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla jednej osoby. Trasę trudną mogą przejść osoby, które przejdą trasę średnią i otrzymają rekomendację od obsługi parku. Trasa dla uczestników powyżej 150 cm wzrostu. Uczestnicy wyposażeni są w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo (kask i uprząż). Przed zabawą każdy uczestnik przechodzi szkolenie z zakresu bezpiecznego użytkowania parku i posługiwania się sprzętem. Realizacja odbywa się pod okiem specjalnie wyszkolonej kadry. Park posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TUV. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas realizacji.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.