JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Dzień w SPA | Warszawa (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Dzień w SPA | Warszawa (okolice)

Jachranka
1 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
499 zł

Enklawa dobrostanu dla ciała i umysłu, dzięki połączeniu zabiegów SPA z pobytem w  Aqua Parku, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających. Atmosfera relaksu i odprężenia, profesjonalna obsługa, piękne okolice, oraz delikatny szum wody. Dzień w SPA to połączenie luksusu i dobrej zabawy, przepełniony licznymi atrakcjami. Ten obraz niczym z fantazji staje się właśnie rzeczywistością. Pobyt w Hotelu Warszawianka spełni Twoje oczekiwania. Przejdziesz na inny poziom komfortu i oddasz się przyjemnym chwilom relaksu, podczas wybranych zabiegów. Poza pakietem SPA czekają na Ciebie liczne atrakcję w Aqua Parku. Po tej dużej dawce przyjemności, na pewno prędko tu wrócisz!

Prezent obejmuje:

  • Jeden lub dwa zabiegi spośród listy wskazanej przez salon
  • 3 godzinny pobyt w Aqua Parku, w którym możesz skorzystać z:
  •  basenu sportowego, basenu rekreacyjnego, rwącej rzeki, gejzerów, hydromasaży, dwóch jacuzzi, bani do schłodzenia ciała, dziewięciometrowej zjeżdżali, strefy termalnej z łaźnią parową, sauną suchą, grotą relaksu z podgrzewanymi kamiennymi leżankami. 
Spraw komuś przyjemność i podaruj niebanalny upominek! Dzień w SPA do gwarancja dobrej zabawy, dlatego to znakomity podarunek na każdą okazję. Chcesz zrobić niespodziankę drugiej osobie? A może sam chcesz się zrelaksować? Atrakcje jakie oferuje SPA i Aqua Park uszczęśliwią każdą osobę. Już nie musisz się martwić, pomysł na prezent masz na wyciągniecie ręki! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Jachranka

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i stroju sportowego.

Czas trwania

5 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W ramach prezentu Dzień w SPA możliwa jest realizacja jednego lub dwóch  zabiegów wybranych spośród listy wskazanej przez salon, w skład której wchodzą np: masaż relaksacyjny, zabieg na twarz, manicure lub pedicure. Oprócz Pakietu SPA prezent obejmuje pobyt w Aqua Parku, gdzie znajdują się: basen sportowy, rekreacyjny, wyspa z rzeką i wodospadem, gejzery, hydromasaże, jacuzzi, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, sauna sucha, siłownia, fitness. Proszę zabrać strój sportowy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2209
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Marlena D.

Wszystko było w porządku. Udane oderwanie od codzienności i to chwila tylko dla siebie.

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.