Skok na Linie "Dream Jump" | 2wieże

1 2 3 4 5 (26)
Warszawa
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wielu rzeczy nie sposób sobie wyobrazić, dopóki się ich nie spróbuje. Do tej grupy niewątpliwe należy ekstremalny skok z wysokości. Wielu o nim marzy, nieliczni mają odwagę. Udowodnij sobie i innym, że należysz do drugiej grupy. Skok na Linie "Dream Jump" to skok z wysokości, który maksymalnie wydłuża najbardziej emocjonującą i pożądaną fazę swobodnego lotu. Faza ta trwa od momentu oderwania stóp od miejsca, z którego skaczemy - do chwili, kiedy zaczyna działać siła, która ma skok bezpiecznie wyhamować. Dream Jump pozwala wydłużyć lot aż do 90% wysokości, z której oddawany jest skok. To nie tylko świetna zabawa, ale niezwykła rozrywka. Z pewnością zachwyci każdego fana sportów ekstremalnych. Podejmij wyzwanie już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Opiekę profesjonanego Instruktora,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • "Dream Jump" - skok z 26 metrów wykorzystujący specjalny system lin.

 
Ekstremalny skok z wysokości na prezent? Dlaczego nie! Podaruj bliskim Skok na Linie "Dream Jump". Z pewnością zachwyci fana sportów ekstremalnych i miłosników adrenaliny! Idź z duchem czasu - podaruj blismi voucher prezentowy. Ten upominek to gwarancja dobrej zabawy. Na pewno wywoła niesamowite wrażenia. Wykaż się kreatywnością i zaskocz Męża, Brata, Ojca lub Przyjaciela! To najlepsza recepta na prawdziwy prezent marzeń zarówno na Urodziny, Rocznicę, jak i Święta!

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie sportowe.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą oddawać skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Wieże mają 26 metrów wysokości.Opinie (3)

Magdalena

Skok jak najbardziej polecam jest czymś niezwykłym i sprawdzającym samego siebie a panowie z obsługi bardzo mili ;)

Piotr masters

Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo bum.

Monika

Rewelacja! Skok był prezentem na 18 urodziny siostry i była zachwycona. Właściciel obiektu poświęcił nam bardzo dużo czasu i uwagi, opowiedział i wyjaśnił wszystko i zapewnił poczucie bezpieczeństwa, które przy takim skoku jest niesamowicie ważne. REWELACJA!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.