Degustacja Piwa - Kurs Kiperski | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (66)
Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin
1 os.

175 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Piwo to jeden z najstarszych napojów alkoholowych, a zarazem tuż po wodzie i herbacie - najpopularniejszy. Mimo jego popularności nadal niewiele o nim wiesz? Teraz masz okazję dowiedzieć się więcej, odkryć tajemnice tego złotego napoju oraz poznać wszystkie aspekty piwnej kultury.

Podczas kursu nauczysz się tajników sztuki kiperskiej, sprawdzisz czy masz degustatorski potencjał, ocenisz 8 gatunków piwa i dobierzesz do nich unikalne przekąski. Kurs degustacji to koneserskie spotkanie żądnych piwoznawczej wiedzy miłośników piwa. W kameralnej atmosferze poznasz tajniki kiperskiej sztuki, aby móc docenić i ocenić unikalne gatunki piwa oraz nauczyć się barwnie opisywać jego smak i aromat.

Jak wyczuć ziołowe nuty chmielu, kiedy piwo uwalnia słodową pełnię aromatu, co to jest bukiet i finisz? Kiperskie techniki pozwalają wydobyć z piwa to co najważniejsze. Zapachy gruszek i bananów w piwach pszenicznych, kawa i kakao w stoutach, cytrusy w belgijskich witbierach, czy nuty koniaku w piwach typu trapist. To i wiele więcej będziesz potrafił jako absolwent kursu profesjonalnej degustacji.

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie sensoryczne i testy węchowe, połączone ze wstępem do tajników oceny kiperskiej,
  • Ocenianie i degustację piwa Pilsner, ALE, Stout, Weizen, Witbier, Bock, Trapist, oraz Lambic,
  • Wprowadzenie do rytuałów serwowania, zasad dobierania piwa do potraw i sytuacji.

Szukasz pomysłu na prezent dla faceta? Nie wiesz jaki podarunek sprawi mu największą radość? Degustacja Piwa - Kurs Kiperski to świetny prezent dla mężczyzny! Niezależnie od tego, czy będzie to upominek na gwiazdkę, Dzień Chłopaka, Dzień Ojca czy też Dzień Dziadka to gwarantujemy, że będzie to dobry wybór. Znudziły Ci się konwencjonalne atrakcje w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu? Życie to przygoda, wiec ruszaj na przygodę ze złocistym trunkiem! Potrzebujesz więcej inspiracji? Mamy dla Ciebie moc prezentów!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Wyniki: 10
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: szkolenie sensoryczne, testy węchowe, techniki kiperskiej oceny, kompozycje kulinarne, degustacja, rytuały serwowania, zasady dobierania piwa do potraw i sytuacji. Uczestnicy kursu oceniają piwa: Pilsner, ALE, Stout, Weizen, Witbier, Bock, Trapist, Lambic. Prezent tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Realizacja kursów odbywa się zgodnie z terminami umieszczonymi w kalendarzu kursów degustacyjnych na stronie www.piwoznawcy.pl w zakładce: kursy. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności