JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Tor Główny

Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Tor Główny


Poznań, Katowice
1 os.

2329 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2329 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

Kochasz się w starych kultowych samochodach? Jeżeli tak, to przygotowana dla Ciebie lekcja historii motoryzacji będzie spełnieniem Twoich marzeń. Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang pozwoli Ci porównać dwie legendy amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego i zdecydować, który z modeli tych wyjątkowych aut zyska pierwszeństwo w Twoim sercu. Wybierz się na tor i przeżyj przygodę swojego życia!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizacje odbywają się w terminach z góry ustalonych przez wykonawcę, w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.


Amerykański Pojedynek Chevrolet Camaro vs Ford Mustang (6 okrążeń) | Tor Główny to jedna z propozycji na wymarzony prezent dla mężczyzny, która zachwyci każdego wielbiciela motoryzacji, niezależnie od wieku, czy statusu społecznego. Nie jest łatwo wybrać taki prezent dla faceta, który będzie spełnieniem jego fantazji. Mężczyźni zdecydowanie rzadziej zwierzają się ze swoich marzeń, dlatego aby wybrać odpowiedni podarunek, trzeba się zastanowić nad czymś, co będzie jednocześnie uniwersalne i oryginalne. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań, Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 6 okrążeń po pętli toru, po trzy każdym z aut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacji dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.