Music School

Marzysz o muzycznej karierze lub chcesz spędzić kreatywnie czas i zdobyć nowe umiejętności? Niezależnie na jakim poziomie jesteś Music School zaoferuje Ci zajęcia muzyczne dopasowane do Twoich potrzeb. W ofercie partnera znajdują się nauka gry na dowolnym instrumencie oraz nauka śpiewu. Gitara, perkusja, skrzypce czy może pianino? Sam zdecyduj, który instrument chcesz poznać! Twoje struny głosowe rozciągnie profesjonalny trener, który przy odrobinie Twojego talentu wokalnego, nauczy Cię jak używać głosu i wydobywać z siebie piękne dźwięki. Życie bez muzyki byłoby nudne. Wprowadź ją na stałe do swojej codzienności. Zacznij już dziś i wybierz kurs idealny dla siebie!
Szukaj po kategorii

Music School - nauka gry na instrumencie lub nauka śpiewu

Jesteś młodą osobą szukającą pasji? Albo chcesz zacząć od czegoś nowego? Music School to miejsce stworzone z myślą o pasji i rozwijaniu zainteresowań. Kariera muzyczna stoi dla Ciebie otworem, wystarczy się zapisać i pierwszy krok masz już za sobą.

Music School: Warszawa i Łódź

Zajęcia odbywają się w indywidualnej formie i trwają 50 minut. Do wyboru kursanta jest nauka gry na dowolnym instrumencie: akordeon, trąbka, gitara, skrzypce, saksofon, pianino, perkusja, harfa, flet poprzeczny, klarnet, altówka, bas, kontrabas, wiolonczela, puzon oraz ukulele. A także dostępna jest nauka śpiewu, którą poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel.

Gra na instrumencie i śpiew z Music School

Czy wiesz, że istnieją gitary mające więcej niż 6 strun? Te rozszerzone wersje używane są zwykle do wykonywania muzyki przeznaczonej w oryginale na lutnię, choć pisze się dla nich także nowe kompozycje. Jednakże, bez znaczenia, ile tych strun jest, jakość dźwięku i jego odbiór jest najważniejszy.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.