Laserhouse

Szukasz miejsca z ciekawymi atrakcjami, w którym możesz się rozerwać z bliską Ci osobą bądź grupą znajomych? Laserhouse dostarczy Ci wielu wrażeń i z pewnością nieźle się tu zabawisz. W ofercie naszego partnera znajduje się m.in. Paintball Laserowy, będący przyjazną formą tradycyjnego paintballa, gdzie rozgrywka odbywa się na fizycznej przestrzeni, ale strzały wysyłane z broni są wirtualne. Dostajesz elektroniczną kamizelę oraz karabin laserowy i rywalizujesz z grupą znajomych w specjalnie dostosowanej scenerii. A jeśli chcesz przetestować swoją zwinność i precyzję wybierz Laserowy Labirynt i pokonaj przeszkody w postaci wiązek lasera, niczym zabezpieczenia skarbca. Poczuj się jak bohater filmu akcji i przekonaj się, czy pokonasz wszystkie zabezpieczenia w 5 minut!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Laserhouse - Paintball Laserowy na Śląsku

LaserHouse to miejsce podróży w przyszłość i odłączenia się od rzeczywistości, gdzie w ramach paintballu laserowego eliminujemy przeciwników. Kto nie lubi rywalizacji? Z drugą połówką lub z ekipą znajomych możecie doświadczyć tego niesamowitego przeżycia na własnej skórze.

Paintball laserowy w Laserhouse

W LaserHouse podczas paintaballa laserowego otrzymasz pistolet oraz specjalną kamizelkę i zaczniesz rywalizację o tytuł lidera. Pomieszczenia do tej atrakcji są specjalnie dostosowane, a sceneria jest stworzona tak, by w jak najlepszym stopniu oddać realność tego miejsca. Miejsce rodem z gry komputerowej!

Paintball, Laserhouse, Śląsk 

Co ciekawe LaserTag niewiele wspólnego ma z prawdziwym paintballem na naboje barwiące. W istocie sama gra polega na strzelaniu z broni do przeciwnika, ale co najważniejsze: z wirtualnych i bezbolesnych pocisków. Jest to gra w 100 % bezpieczna i niczemu niezagrażająca.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.