(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kitefort

Od zawsze pociągały się sporty wodne, ale nigdy nie odważyłeś się zdecydować się na profesjonalny kurs? Najwyższy czas się przełamać! Odwiedź bazę Kitefort, zlokalizowaną na zachodnim wybrzeżu, w Świnoujściu i szlifuj nowe hobby u boku profesjonalistów. Chcesz okiełznać latawiec na Kitesurfingu, a może złapać wiatr w żagle podczas lekcji Windsurfingu? Grunt to utrzymać dobry balans na desce i dać się ponieść fali! Wybierz dyscyplinę, którą chcesz trenować i sprawdź, czy zapałasz do niej pasją. Doświadczeni instruktorzy z Kitefort z pewnością Ci w tym pomogą!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Kitefort Szczecin

Czy, tak jak my, lubisz ekstremalne przeżycia? KITEFORT to miejsce, gdzie pod okiem profesjonalistów przeżyjesz przygodę życia! Nam niestraszne są fale. Wystarczy tylko złapać deskę, latawiec i ruszyć poza horyzont. To z nami okiełznasz wiatr. Daj się ponieść i wyrusz z nami na wodę!

Kitesurfing z Kitefort Szczecin

Niesamowite wrażenia z jazdy na fali oraz imponujące skoki. To dzięki kitesufingowi poznasz poczucie prawdziwej wolności. Pod okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem pokochasz ten sport. Przekonaj się, że pędzenie po spienionych falach to najprzyjemniejsza rzecz na świecie!

Kitefort, Kitesurfing, wodna przygoda

To pierwsza na Pomorzu Zachodnim baza szkoleniowa zlokalizowana na plaży, gdzie wszystko jest w jednym miejscu! Z najnowocześniejszymi technikami kitesufingu, nauka to czysta przyjemność. Tylko z nami odnajdziesz idealne miejsce, by pokochać ten sport.