Inca Play

Zastanawiasz się co zrobić, aby wyprawa do centrum handlowego z Twoim dzieckiem była miłym doświadczeniem dla Ciebie i dla niego? Dzięki ogromnemu wyborowi atrakcji w Sali Zabaw Inca Play masz pewność, że Twoja pociecha będzie mogła się wyszaleć, a Ty wpadnie w wir zakupów. Nie musisz obawiać się o jego bezpieczeństwo, ponieważ na miejscu czuwać będzie kadra profesjonalnych animatorów. A może szukasz miejsca na zorganizowanie niepowtarzalnego przyjęcia urodzinowego, na które Twoje dziecko będzie mogło zaprosić kolegów i koleżanki? Wybierzcie opcję Imprezy Szytej na Miarę dla Dziecka! W ramach tej oferty, dzieci będą miały dwugodzinny dostęp do strefy zabaw, z przerwą na pyszne przekąski. Wszystko to pod czujnym okiem animatorów, którzy zadbają o dobrą zabawę.
Szukaj po kategorii

Inca Play w Warszawie

Inca Play to miejsce, gdzie Twoje dziecko wyszaleje się za wszech czasy! Atrakcji jest tak dużo, że po przejściu chociaż połowy, następną noc prześpi całą! W pędzie życia w stolicy, miejsce to pozwala, by czas zwolnił, a cisza wypełniająca przestrzeń za zamkniętymi drzwiami sprawi, że będziesz odwiedzać to miejsce ze swoim dzieckiem częściej.

Inca Play - sala zabaw dla dzieci w Warszawie

Atrakcja goni atrakcję. To przestrzeń, gdzie Twoje dziecko może pobawić się pod czujnym okiem opiekunów. Rozrywek jest wiele, przykładem takich jest na pewno małpi gaj, diabelski młyn, piracki statek, instalacja ekolasu, szybkie nóżki, piramida do wspinaczki, strefa malucha. To tylko kilka wymienionych z wielu innych zabaw.

Inca Play, sala zabaw dla dzieci, Warszawa - połączenie idealne?

Inca Play to jedno z największych takich miejsc w Warszawie. Liczby mówią same za siebie. 25 000 dzieci odwiedziło Inca Play z 30 000 rodziców, a w czasie, kiedy dzieci szalały, pracownicy przygotowali 15 000 kaw dla oczekujących mam i tatusiów. O świetnych odwiedzinach można mówić godzinami, ale jedno jest pewne, po prostu warto tu przyjść.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.